16 Yaşında 178 Boyunda Olmak

Boyun yaşına göre uzun bile. Niye daha fazla uzamak istiyorsun anlamadım. Basketbolcu olacağım desen 1.90 bile yeterli. Abartılacak pek bir şey yok. Evlerin her katının bir yükseklik ölçüsü var :D

Ya beyler 14 yaşındayım boyum 176 daha da uzarmı? Boyum bana çok kısa geliyor nasıl uzarım? Baba tarafı 170 boylarında anne tarafı 190,180 genel olarak daha fazla uzamam mümkün mü?

Profilinde arkadaşımın resmini kullandığını görünce gülesim geliyor. :D Gerçek adı Kaan.
Ben 14 yaşında 1.78'dim 18 yaşındayım 1.80 oldum. Birden boy uzamayı kestim. Dönemler geçtikçe beden eğitiminde en baştayken gerilere düşmeye başladım. Şuanlık 1.84 ya da 86 olsam harika olurdu. Esnetme masajları vesaire oluyor 6 santime kadar uzatabiliyorlarmış. Seanslı. Salonlarda da olabiliyor.

Inci Sozluk'te bir yazarin fotografiydi. Simdi yazarin ismini unuttum. O hesabim da silik yedi. Ama bulunca atarim. Onda da bu foto var.

Edit: Yazarin adi 6saattesilikyedim

Nick6'dan bakabilirsin. Bana da benim nick6'mdan atti. Benim nick6 ise Elini giben liseli

Inci Sozluk'te bir yazarin fotografiydi. Simdi yazarin ismini unuttum. O hesabim da silik yedi. Ama bulunca atarim. Onda da bu foto var.

Edit: Yazarin adi 6saattesilikyedim

Nick6'dan bakabilirsin. Bana da benim nick6'mdan atti. Benim nick6 ise Elini giben liseli
Hayır o entryi atan kişi çaldı. Asıl kişi bu; Kaan Ayça Özün:) Sonra yakışıklı oldu tabi.

Ya beyler 14 yaşındayım boyum 176 daha da uzarmı? Boyum bana çok kısa geliyor nasıl uzarım? Baba tarafı 170 boylarında anne tarafı 190,180 genel olarak daha fazla uzamam mümkün mü?
14 yaşındasın ve 1.76 boyundasın ama boyun sana kısa geliyor? Siz 2.20 falan olmaya çalışıyorsunuz galiba. Ülkemizin zaten ortalama erkek boyu 1.74 ya da 1.75 idi. Fazla abartmayalım.

Up konu güncel.
Kardeşim senin genetiğin iyidir baban 1 87 genel olarak erkekler babalarini geçiyor hele birde düzenli ve iyi alışkanlıkların varsa bu daha da olur babam 1 88 annem 1 70 ben 1 88'im ve bende 16 yasindayim ve ben 100 kilo bir insanim ve uzamaya devam ediyorim yani kilo vs. boyu kisaltmiyor aklinda bulunsun. Sonuç olarak erkekler 21 yaşına kadar uzayabiliyor bence 1 90 olursun. Benim Amcam 2.05 bende 1 95 falan olmak istiyorum bakalım hayırlısı.

Sent from my SM-G610F using Technopat mobile app

Geri
Yukarı