2. el G29 alınır mı?

Yok bozulacağından demedim hocam, içerisindeki dişli mekanizma yüzünden ses çıkıyor diye biliyorum. T300'de bu kayışlıydı sanırsam, o yüzden ses çıkmıyordu. T300 15.000 TL'den başlıyormuş piyasayı bilmiyordum o fiyatlara çıkılmıyorsa zaten G29 en mantıklı seçenek.

O konuda haklısın hocam, doğum günün kutlu olsun bu arada.

Hocam peki bu kadar pahalı yapan nedir bunu sistemin vites siz baz hali 23 küsurlerde İtopya'da üstelik vites yok yani bunu diğer markalardan ayıran özellik nedir cidden çok pahalı değil mi ben mi abartıyorum yoksa.

T300 de dişli değil kayışlı sistem var hocam, ayrıca motorları falan daha güçlü fakat standart bir kullanıcı için gereksiz şeyler bunlar, zaten piyasasıda çok yok G29u ilana koysan 1 haftada ortalama fiyatdan satılır ama T300 için çok uyguna bırakman lazım.

O konuda haklısın hocam, doğum günün kutlu olsun bu arada.

T300 de dişli değil kayışlı sistem var hocam, ayrıca motorları falan daha güçlü fakat standart bir kullanıcı için gereksiz şeyler bunlar, zaten piyasasıda çok yok G29u ilana koysan 1 haftada ortalama fiyatdan satılır ama T300 için çok uyguna bırakman lazım.
Çok teşekkürler hocam çok mutlu oldum :)

O konudada haklısın hocam. T300 çok tutulmuyor 2.elde, tahminimce G29 daha F/P olduğu için. Malum ülke şartları belli.

Geri
Yukarı