2.el G29 alınırken nelere dikkat edilmeli?

Mert1337

Hectopat
Merhaba, yaşadığım ilde 6.5 bin liraya G29 ilanı buldum. Pazarlık ile biraz daha inmeyi denerim ancak ürünü almadan önce nelere dikkat etmem lazım? Ürün fotoğraflara bakınca bir sorun yok gibi ve vitesi dahil. Satıcı açıklama kısmına sadece G29 oyun konsolu yazmış geçmiş. Hesabı Mart 2023 de açılmış. Mesela yine de sormak lazım ama ürün fotoğraflarına bakınca kutusu yok gibi bu bir eksi mi? Bir de olası ürünün yurt dışı olmasına karşı Türkiye olup olmadığını nasıl anlayabilirim? (yurt dışı olmasın çünkü zaten ben istesem daha da aşağıya yurt dışından getirtebilirim ama Türkiye bir ürünün 6.5 olması dikkatimi çekti)

Merhaba, yaşadığım ilde 6.5 bin liraya G29 ilanı buldum. Pazarlık ile biraz daha inmeyi denerim ancak ürünü almadan önce nelere dikkat etmem lazım? Ürün fotoğraflara bakınca bir sorun yok gibi ve vitesi dahil. Satıcı açıklama kısmına sadece G29 oyun konsolu yazmış geçmiş. Hesabı Mart 2023 de açılmış. Mesela yine de sormak lazım ama ürün fotoğraflarına bakınca kutusu yok gibi bu bir eksi mi? Bir de olası ürünün yurt dışı olmasına karşı Türkiye olup olmadığını nasıl anlayabilirim? (yurt dışı olmasın çünkü zaten ben istesem daha da aşağıya yurt dışından getirtebilirim ama Türkiye bir ürünün 6.5 olması dikkatimi çekti)
Faturasını sorabilirsin.

Ürün yurt dışı ürünüyse zaten adaptörünün prizi yurt dışı uçlu oluyor. Ama o sorun değil benim Trendyol'dan aldığım ürün de yurtdışı uçluydu hiçbir problem olmadı 2 senedir. Sadece ürünü dene denerken pedallarda algılamama vitesinde hissedilir bir gariplik vs vs yoksa alınır zaten kullanırken anlarsın bir gariplik varsa.

Ürün yurt dışı ürünüyse zaten adaptörünün prizi yurt dışı uçlu oluyor. Ama o sorun değil benim Trendyol'dan aldığım ürün de yurt dışı uçluydu hiçbir problem olmadı 2 senedir? Sadece ürünü dene denerken pedallarda algılamama vitesinde hissedilir bir gariplik vs. Yoksa alınır zaten kullanırken anlarsın bir gariplik varsa.
Evet sizi anlıyorum hocam ama öyle olmasın işte. Çünkü mesela sizin ürününüz de yurt dışı ürünüymüş ama sizin üründe satıcı kendisi 2 yıl garanti veriyor. Ben de öyle bir ürün kullanırım kullanmasına da o ürünün ithalatçı garantisi bitince Türkiye'deki Logitech servisleri bu ürüne bir şey olunca bakacak mı bundan şüpheleniyoum. Yoksa satıcı işte Trendyol gibi bir yerden ithalatçı garantili diye almıştır umurumda olmaz yani.

Hocam sonuçta 2. el alıyosunuz ve 2. el G29 o fiyat o ürün için ucuz bi fiyat eğer dediğiniz şeylere çok takan biriyseniz mecburen bütçe arttırmanız gerek.

Hocam sonuçta 2. el alıyorsunuz ve 2. el G29 o fiyat o ürün için ucuz bir fiyat eğer dediğiniz şeylere çok takan biriyseniz mecburen bütçe arttırmanız gerek.

Hocam dediğim gibi yurt dışıymış değilmiş beni ilgilendirmiyor ama bu ürün bozulunca bir destek sağlanamazsa ben o işten ne anladım yani 2 daha veririm 8 bine zaten TR ilanı bulurum. Ama 6.5 eğer Türkiye ürünü ise almak istiyorum. Bunu da yukarıdaki arkadaşın dediği gibi fatura ile kontrol etmek mümkün olabilir.

Hocam dediğim gibi yurt dışıymış değilmiş beni ilgilendirmiyor ama bu ürün bozulunca bir destek sağlanamazsa ben o işten ne anladım yani 2 daha veririm 8 bine zaten TR ilanı bulurum. Ama 6.5 eğer Türkiye ürünü ise almak istiyorum. Bunu da yukarıdaki arkadaşın dediği gibi fatura ile kontrol etmek mümkün olabilir.
Nerden aldığına bakın İthalatçı garantili ürünse ve garanti bitmeydiyse olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı