28000 TL'ye Acer mi Lenovo mu?

Kuzgunn11

Attopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben bu bilgisayarlardan birini almayı düşünüyorum ama sizce hangisini almalıyım? Sizin başka öneriniz varsa onlara da açığım. Bütçem 28000 lira oyun ve iş için alacagim bana yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Acer alirdim ben muhtemelen. 12450H ve 12500H arasinda tahmin ettigimden cok fark varmis. Bi' kere 4 verimlilik cigdemi fazlasi var, daha yuksek frekans (cok da fark etmez muhtemelen burasi), cok cok daha iyi iGPU...

Sağ olun hocam açıkçası bilgisayardan çok anlamıyorum herkes Acer kötü Lenovo al deyince kafam karıştı iyice.

Sağ olun hocam açıkçası bilgisayardan çok anlamıyorum herkes Acer kötü Lenovo al deyince kafam karıştı iyice.
Ben de populer seriler disinda genel laptop kalitesi hakkinda cok bilmiyorum ama Nitro5'in bu kasasini oneriyorlar forumlarda. Alinmaz degildir.

Merhaba arkadaşlar. Ben bu bilgisayarlardan birini almayı düşünüyorum ama sizce hangisini almalıyım? Sizin başka öneriniz varsa onlara da açığım. Bütçem 28000 lira oyun ve iş için alacagim bana yardımcı olur musunuz?

İkisi arasında acer daha iyi. Ama bu bütçenin en iyisi Acer Nitro 16 AN16-41-R9M3 NH.QKBEY.004 Ryzen 5 7535HS 16 GB 512 GB SSD RTX4050 16" WUXGA Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Çok teşekkür ederim hocam bilginiz için ama açıkçası resmi satıcı tercih ediyorum çünkü daha önce bir sorun yaşadım yeni aldığım bir laptop ta o yüzden içimde bilinmeyen satıcılara karşı bir ön yargı var hep.

Çok teşekkür ederim hocam bilginiz için ama açıkçası resmi satıcı tercih ediyorum çünkü daha önce bir sorun yaşadım yeni aldığım bir laptop ta o yüzden içimde bilinmeyen satıcılara karşı bir ön yargı var hep.

Anladım dostum. Bende bu laptopu alacaktım fakat teknorya satıcısı hakkında kötü yorumlar vardı. İade edilmiş ürünleri gönderiyor, iadede sorun çıkarıyor vs. o yüzden bende senin yukarıda attığın Nitro 5'i aldım. Lenovo'dan daha iyi her türlü.

Geri
Yukarı