3000-4000TL ekran kartı önerisi

dneop34

Centipat
Daha fazla  
3000TL - 4000TL arası bir bütçem var, sizce hangi ekran kartını almalıyım? İkinci el de olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Temiz 6600 bulursun. Ayrıca işlemci ve güç kaynagida belirt.

Hocam sarı sitede ilan bulamadım ama belki Letgo dolap da falan vardır.

3000TL - 4000TL arası bir bütçem var, sizce hangi ekran kartını almalıyım? İkinci el de olur.

Bu bütçede NVIDIA yönelemezsin mantıksız olur benim bütçem 2500-3K arasıydı 1660 Ti bulmuştum. Ama 4K bütçede en mantıklı seçenek PowerColor Sapphire gibi markaların RX 6600 modellerini ikinci elden almak genellikle bu markalar satılıyor diye biliyorum ikinci elde özellikle Sapphire.

Bu fiyat bandının kralı RX 6600 dür temiz bulursan kaçırma gerçi fiyatlar yükseldi yazın olsa rahat bulurdun bilemiyorum.

3300 TL'ye RX 6600 kaçırdığımı bilirim hocam yazın baktımda fiyatlar yükselmiş Sapphire RX 6600 4500 TL gibi fiyatlar yazmışlar. 4K TL'ye bulunur diye düşünüyorum biraz ilan kovalamak lazım.

Almadan önce yapmam gereken test vb bir şey var mı daha önce 2. el almadımda.

Kartın fotoğraflarını isteyin. FurMark uygulamasından yarım saat civarı test yapsın ardından size atsın fotoğrafları sizde konu açın buraya yardımcı oluruz. Size kalmış bir durum fakat kutulu garantili faturalı olması iyi olur yani araştırırsanız bulursunuz ben aynı şekil 1660 Ti bulduysam siz rahat bulursunuz. Alacağınız kartın içi açılmamış olsun isteğe bağlı kutulu faturalı ve garantili olsun.

Geri
Yukarı