35-50 bin TL'ye televizyon önerisi

CihatY28

Femtopat
Daha fazla  
35-50 bin arası bir bütçemiz var. Sunduğu özellikleri, ekran kalitesi vb. iyi olan televizyon önerileriniz var mı?

Tam olarak bir fikrim yok, internetten baktığım modellerde genelde 65 inç çıktı karşıma. Sizin de fikrinizi almak isterim

Kusura bakmayın hocam mesajlardan dolayı anca aklıma geldi. Acaba aldınız mı? Almadıysanız genel olarak piyasa da satılan ve memnun olunan 65inç Tizen işletim sistemli Samsung 65CU8500 televizyonu öneririm. Onun dışında bana kalırsa bu model tercih edilebilir. Onun üstüne de özellikle de inç olarak çıkmaya gerek olmadığını düşünüyorum. Salon çok büyükse televizyon küçük kalıyorsa ona göre daha büyük bir model alınabilir. Ama 65 inç gayet büyük bir ekran. Ayrıca Android desteklemese de Tizen destekli olduğu için gayet güzel ve memnun kalınan bir işletim sistemidir. Kullandığın televizyondan memnunsan sadece yavaş gibi veya YouTube vb çalışmıyorsa Mi Box alarak da kullanabilirsin. Şahsen ben o şekilde yapmayı düşünüyorum. Daha ekonomik ve çalışan yeterli bir televizyon olduğu için. Ama dersen ki biraz daha para vereyim zaten bütçem var o zaman da bu Samsung 65Q60C televizyonu öneririm. QLED teknolojisi olduğu için ekran aydınlatması ve renk geçişleri daha canlıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı