500 TL'ye mouse pad önerisi

Özgür 217

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Çoğunlukla FPS oyunları oynayabileceğim mümkünse Speed minimum 35x35 maksimum 60x60 mouspad alacağım. Tavsiyede bulursanız sevinirim.

Merhaba. Çoğunlukla FPS oyunları oynayabileceğim mümkünse Speed minimum 35x35 maksimum 60x60 mouspad alacağım. Tavsiyede bulursanız sevinirim.

Renkli veya desenli alma. Düz siyah veya beyaz mousepadler daha kaygan oluyor uzmanından söylüyorum.

Orijinal olup olmadığı bile kesin olmayan, oldukça eski bir model. Gram kaymıyor mouse bu üründe :D

Amazon.com.tr bende bunu almayı düşünüyordum. Güzel midir? Size de fikir vermiş olayım. 60x60 istediğinizi şimdi gördüm 😅
Fiyatı gereksiz yüksek.

Renkli veya desenli alma. Düz siyah veya beyaz mousepadler daha kaygan oluyor uzmanından söylüyorum.

Dostum, önerdiğin ürünlere bi' bakar mısın ya 🤣 İnsan bir yorumlarına bakar insanlar ne demiş diye bari. RGB mousepad yazıp çıkan rastgele 2 modeli atmışsın buraya :D

Orijinal olup olmadığı bile kesin olmayan, oldukça eski bir model. Gram kaymıyor mouse bu üründe :D

Fiyatı gereksiz yüksek.

Dostum, önerdiğin ürünlere bi' bakar mısın ya 🤣 insan bir yorumlarına bakar insanlar ne demiş diye bari. RGB mouse pad yazıp çıkan rastgele 2 modeli atmışsın buraya :D

Sarftech kullandım internet cafede bu arada. Fazla kaygan olmayabilir evet ama desensiz olması cidden daha fazla kaygan ediyor. Kendiniz deneyin bana inanmıyorsanız.

Sarftech kullandım internet cafede bu arada. Fazla kaygan olmayabilir evet ama desensiz olması cidden daha fazla kaygan ediyor. Kendiniz deneyin bana inanmıyorsanız.
Dediğiniz şey bazı modellere özgü :) Malzeme aynı kullanıldıysa öyle bir fark olmaz.

Dediğiniz şey bazı modellere özgü :) Malzeme aynı kullanıldıysa öyle bir fark olmaz.

peki sence senin önerdiğin mi bu mu
veya bu

bir de aqua control ne oluyor

Ekstra olarak bunu düşünebilirsiniz.

peki sence senin önerdiğin mi bu mu
veya bu

bir de aqua control ne oluyor
Control diyor, ne kaygan ne yavaş mousepad demek.

Geri
Yukarı