500 TL'ye mouse pad önerisi

Orijinal olup olmadığı bile kesin olmayan, oldukça eski bir model. Gram kaymıyor mouse bu üründe :D

Fiyatı gereksiz yüksek.

Dostum, önerdiğin ürünlere bi' bakar mısın ya 🤣 İnsan bir yorumlarına bakar insanlar ne demiş diye bari. RGB mousepad yazıp çıkan rastgele 2 modeli atmışsın buraya :D
Kendim kullandığım için önerdim kaymak gibi kayıyor.

Kendim kullandığım için önerdim kaymak gibi kayıyor.
Dostum, Logitech bile böyle bir ürün ürettiğini unutmuştur. Ki orijinal değil zaten, o satıcı için yapılan ürün yorumlarına bakarsan ürün sahte denilmiş. :D

Renkli veya desenli alma. Düz siyah veya beyaz mousepadler daha kaygan oluyor uzmanından söylüyorum.

1 haftada bozulacak RGB'ler, berbat yüzey. Daha ne istersin?

Rastgele mousepadlere Logitech markasını basıyorlar ve Logitech diye milleti kandırıyorlar. Kaan hocamın önerileri dışında https://www.amazon.com.tr/dp/B09TG7..._MAJNFPT9S2497VXSYYZF&th=1&tag=technopattr-21 bunu da önerebilirim.

Rastgele mousepadlere Logitech markasını basıyorlar ve Logitech diye milleti kandırıyorlar. Kaan hocamın önerileri dışında Amazon.com.tr bunu da önerebilirim.

Hocam benim almayı düşündüğümün daha uygununu bulmuşsunuz Allah razı olsun.

Rastgele mousepadlere Logitech markasını basıyorlar ve Logitech diye milleti kandırıyorlar. Kaan hocamın önerileri dışında Amazon.com.tr bunu da önerebilirim.
Masam o kadar büyük değil en fazla 60 boy sığıyor

Ekstra olarak bunu düşünebilirsiniz.

Control diyor, ne kaygan ne yavaş mousepad demek.
Yakınlarda AVM yok Hatay'dayim o yüzden ilk attığın değil de qck alırım büyük ihtimalle

Renkli veya desenli alma. Düz siyah veya beyaz mousepadler daha kaygan oluyor uzmanından söylüyorum.

Hocam sırf RGB var diye kalitesiz mousepad mi öneriyorsunuz?

Geri
Yukarı