5000 TL'ye oyuncu koltuğu önerisi

khalannz7

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Uzun kullanımda sorun çıkartmayan, terletmeyen, rahat ettiren oyuncu koltuğu öneriniz var mı? İlla oyuncu koltuğu olmalı mı derseniz hayır her şeye açığım. Maksimum bütçem 5.000 TL.

Bütçeyi biraz arttırabilirsen bu 2 koltuğu önerebilirim.

Bütçenizi arttırmayı düşünürseniz Hawk oyuncu koltuklarına bakmanızı öneririm.

Onun dışında, yukarıda verilen "Seduna" markasını tercih edebilirsiniz. Yorumları o kadar kötü değil.

Hawk kullanıyorum ve gayet memnunum.

Bütçeyi biraz arttırabilirsen bu 2 koltuğu önerebilirim.
Hocam aynı soruyu sizede sorduğumu varsayar mısınız? :D

Hocam aynı soruyu sizede sorduğumu varsayar mısınız? :D
Ben hawk kullanıyorum ama açıkcası önermem 120 KG destekleri tamamen safsata. 90 kilo ve üstüysen cidden ürünün dayanıksızlığını hissediyorsun ki ben 100 kilo civarı olmama rağmen 2 tane mekanizması kaldı elimde.

Daha öncesinde Xdrive kullanmıştım onda bile bu kadar dandik değildi. Ayrıca oturma kısmındaki süngerler diğer kullandığım koltuklara göre ince kalıyor uzun kullanımda rahatlığı azaltıyor.

Dediğim ürünler Zio firmasının yan ürünleri bir arkadaşım kratos modelini almıştı ve memnun tavsiye ederim.

Ben hawk kullanıyorum ama açıkcası önermem 120 KG destekleri tamamen safsata. 90 kilo ve üstüysen cidden ürünün dayanıksızlığını hissediyorsun ki ben 100 kilo civarı olmama rağmen 2 tane mekanizması kaldı elimde.

Daha öncesinde Xdrive kullanmıştım onda bile bu kadar dandik değildi. Ayrıca oturma kısmındaki süngerler diğer kullandığım koltuklara göre ince kalıyor uzun kullanımda rahatlığı azaltıyor.
Hocam 70 kiloyum :D Benim tek sıkıntım terletmemesi ve uzun kullanımda rahatlık sağlaması.

Hocam 70 kiloyum :D Benim tek sıkıntım terletmemesi ve uzun kullanımda rahatlık sağlaması.
Biraz terletiyor açıkcası tamam deri kadar olmasa da okadar iyi kumaşları yok. Eskiden fiyat performans ürünleriydi ama Warrior modeller 500 TL pahalandıysa bu Hawk ve Xdrive F/P modelleri 2500TL zamlandı.

Geri
Yukarı