6 yaşındaki çocuğa mobil oyun

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar öncellikle selam. 6 yaşındaki kuzenim için oyun tavsiyesi istiyorum. Tavsiye ettiğiniz oyunlar vurdulu kırdılı patlamalı falan olsun. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim Toca World oynuyor evcilik gibi bir şey ama erkek :D 6 yaşında biri için savaş oyunları pek iyi değil sanki?

*Dikkat. Bu mesajda efso duyar vardır*
Bu konu nasıl açıldı ya? Korsan oyun ile ilgili konuların kapandığı bir forumda (ki doğru bir şey zaten bana göre de kapanması) 6 yaşındaki bir çocuğa mobil oyun oynatmak bile zararlıyken vurdulu kırdılı oyun oynatmayı istemek tamamen çocuğa zarar veren bir şey olacaktır bence. Yani kötü şeylerin konusunun açılamadığı bir forumda bu konu da açılamamalı bence çünkü bu da çok kötü bir konu bana göre.

Ben 6 yaşımda GTA Vice City oynuyordum, hiçbir zararını görmedim. Üstelik Hammer 2 kötüleri vurmaya dayalı, çizgi film tadında bir oyun. Fortnite'a benziyor biraz.

Ben 6 yaşımda GTA Vice City oynuyordum, hiçbir zararını görmedim. Üstelik Hammer 2 kötüleri vurmaya dayalı, çizgi film tadında bir oyun. Fortnite'a benziyor biraz.

Zaten ben de mesajımın başında efso duyar diye belirtmiştim yoksa ben de 4-5 yaşlarında NBA, NFS, GTA SA, Vice City gibi oyunları daha okuma yazma bilmeden oynamaya başlamıştım. 2. sınıftayken Metin 2 oynamaya başladım ki onun sayesinde elalem daha okuma bilmiyorken biz saniyede 25 mesaj atılan ''bağırma'' bölümünden aradığımız itemi bulup ticaret yapmaya çalışıyorduk. Benim için bilgisayar oyunları çok faydalı oldu ve ben hem bilgisayar oynar hem de dışarıda sokakta arkadaşlarımla oynardım ama şu anki nesilde mobil oyun fırtınası var ve şimdiki 5-6-7 yaşındaki çocuklar bizim 6-7 yaşımıza göre baya salak gibi geliyor bana ve bence bu mobil oyunlardan kaynaklı sanki. Bilemiyorum ya :D

• Beğen
İfadeler: acv
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı