6500TL el konsolu önerisi

bilgisayrkurdu

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar el konsolu almak istiyorum, yurtdışındanda alabilirim. Bütçem 6500TL.
Sizin düşünceleriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
6500TL'ye günümüz oyunlarını oynatan sıfır bir handheld bulamazsın. Ya retro oyun için bir konsol alacaksın o da Max 500TL tutar zaten ya da 10bin TL verip Switch falan alacaksın.

PS Vita öneririm.

6500TL'ye günümüz oyunlarını oynatan sıfır bir handheld bulamazsın. Ya retro oyun için bir konsol alacaksın o da Max 500TL tutar zaten ya da 10bin TL verip Switch falan alacaksın.

Nintendo'nun kendi sitesinde 200 dolara Switch Lite var. Aynı zamanda Ps Vita alabilirsiniz.Bende var, sim kart takabiliyorsunuz ,interneti vızır vızır.

Biraz daha biriktirip switch alin bence vita falan o paralara alinacak cihaz degil yada arnbernic tarzi konsollar olabilir.

Bütçeyi çok hafif arttırıp bunu alın derim. Ev konsollarında olduğu gibi el konsollarını da içinde oyun varsa alırsınız, en önemli kriterdir. Daha önce PS Vita kullandım ve kütüphanesi bir hayli yetersiz geldiği için sattım fakat Nintendo Switch kütüphanesi oldukça kalitelidir sırf özel oyunları bile almak için sebeptir.

Bütçeyi çok hafif arttırıp bunu alın derim. Ev konsollarında olduğu gibi el konsollarını da içinde oyun varsa alırsınız, en önemli kriterdir. Daha önce PS Vita kullandım ve kütüphanesi bir hayli yetersiz geldiği için sattım fakat Nintendo Switch kütüphanesi oldukça kalitelidir sırf özel oyunları bile almak için sebeptir.
kütüphane dediğiniz ne oluyor hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı