70 TYT ve 30 AYT neti ile sayısalda sıralama kaç bin gelir?

TYT'yi 60 yazıyor sandım. Gelir ancak ne yazacaksınız ki o sıralamada?

Tokat Gaziosmanpaşa elektrik-elektronik mühendisliği. Kontenjanlar dolmamış geçen yıl 41 kontenjandan 31 kişi yerleşmiş. İşimi garantiye almak için 200k istiyorum hocam. En son yerleşen kişi 299k yapmış.

@marshall matherss

Son düzenleme:
Bu sene daha fazla kişi gireceğinden biraz daha hedefinizi yüksek tutmanız daha iyi olabilir.

Bu sene daha fazla kişi gireceğinden biraz daha hedefinizi yüksek tutmanız daha iyi olabilir.

Hocam 200 bin gelmez yığılma olur diye mi?

Bir de hocam vepuan.com güvenilir mi?

@A8 9600

Hocam yığılma olursa ve sınav kolay olursa 2023 gibi bir sıralamamı olur?

Son düzenleme:

@A8 9600

Evet o yüzden söylemiştim. 2024'e insanlar cidden çalışıyor gibiler ve sınavın da mantığı çözüldü. Bu nedenle az bir şey daha yüksek yapmaya çalışın garanti olsun. TYT 76 ve AYT 36 yapmayı denerseniz daha iyidir. Ben genelde millet akademinin kendi sitesini kullanıyorum. O siteyi duymadım. Şu siteye de bir göz atabilirsiniz: YKS TYT-AYT-YDT Puan Hesaplama ve Sıralama Hesaplama (2023 Güncel)

@A8 9600

Hocam yığılma olursa ve sınav kolay olursa 2023 gibi bir sıralamamı olur?

Bu seneki sıralamanın değişkenlik göstereceğini düşünüyorum ama hayırlısı. Bir şey diyemeyeceğim.

Evet o yüzden söylemiştim. 2024'e insanlar cidden çalışıyor gibiler ve sınavın da mantığı çözüldü. Bu nedenle az bir şey daha yüksek yapmaya çalışın garanti olsun. TYT 76 ve AYT 36 yapmayı denerseniz daha iyidir. Ben genelde millet akademinin kendi sitesini kullanıyorum. O siteyi duymadım. Şu siteye de bir göz atabilirsiniz: YKS TYT-AYT-YDT Puan Hesaplama ve Sıralama Hesaplama (2023 Güncel)

Bu seneki sıralamanın değişkenlik göstereceğini düşünüyorum ama hayırlısı. Bir şey diyemeyeceğim.

Hocam 80 TYT 33 AYT yapacağım. 150k yapıyor zaten. İşimi garantiye almış olurum.

Sınavın zorluğuna bağlı, kolay bir sınav gelirse 2022-2023 arasında bir sıralama gelir. Zor bir sınav gelirse 2021'e daha yakın gelir.

Hocam yığılma olursa 200k yapacakken 250k gelmez mi?

@Legendknights

Yeni konular

Geri
Yukarı