A101'de satılan Samsung S23 256 GB alınır mı?

Hocam tam şu sıralar A101'den alıp almamak konusunda araştırma yapıyordum. Cihaz eline ulaşınca süreci anlatan kısa bir cevap yazarsan çok iyi olur.
Tabii, şu anda beklemedeyim hala kargoya verilmedi.

Cihaz ithalatçı garantili değil, herhangi bir sorun olmaz.
A101 destek talebime cevap vermis, ürünün iki yıl ithalatçı garantili olduğu söylenmiş, hangi firmadir bu acaba?

Tabii, şu anda beklemedeyim hala kargoya verilmedi.

A101 destek talebime cevap vermis, ürünün iki yıl ithalatçı garantili olduğu söylenmiş, hangi firmadir bu acaba?
A101'den alındıysa herhangi bir garanti sorunu olacağını sanmıyorum. Şirketin kendisi garantiyi veriyordur.

@ruzgaew
Hepsiburada, Trendyol gibi alışveriş sitelerinde isimleri değişen satıcılardan ziyade a101 daha iyi gibi duruyor. Yine de ithalatçı firma garantili olması biraz çekimser bırakıyor.

@sppacr 2 gündür bakıyorum. Hem bilinirlik hemde fiyat bakımından yalnızca a101 var.
Sonraki güvenilir satıcı Amazon. O da 30 bin TL'ye satıyor.

Cihaz S23, S23 FE değil, ürün kargoda şu an, sorun çıkmaz sanırım. En son ne zaman garantiye ürün yolladığımı hatırlamıyorum bile açıkçası, kronik bir problem olmadıkça kullanım sonrası problemler çoğu firma için kullanıcı hatası zaten.

Cihaz S23, S23 FE değil, ürün kargoda şu an, sorun çıkmaz sanırım. En son ne zaman garantiye ürün yolladığımı hatırlamıyorum bile açıkçası, kronik bir problem olmadıkça kullanım sonrası problemler çoğu firma için kullanıcı hatası zaten.
O zaman herhangi bir sorun olacağını sanmıyorum. A101 direkt Samsung'dan ithal etmiştir ürünü.

Merhaba, bende aynı şekilde A101 üzerinden Samsung Galaxy S23 256gb almayı düşündüm ama öncesinde müşteri hizmetlerini arayıp garantiyi kimin sağladığını sordum. Talebim oluşturulmuş ve ilgili bölüme iletilmiş bende cevap bekliyorum A101 den. Hemen telefonuna kavuşmak isteyen arkadaşlar olursa Carrefoursa 28.990tl etiketiyle, Samsung Türkiye Garantili olacak şekilde satışa sunmuş. Carrefoursa yine aynı şekilde güvenilir birkaç alımım olmuştu bilginize...

Son durum ne elinize geldi mi? Bende sipariş edeceğim de bir sıkıntı yaşadınız mı?

Arkadaşlar, ürün elime iki gün önce ulaştı gayet memnunum şu ana kadar herhangi bir problem yok, ürün Samsung Türkiye garantili olarak geldi kutuyu açmadan kontrol ettim, cihazı çalıştırdıktan sonra garantisi başlıyor otomatik olarak.

Geri
Yukarı