Çözüldü AC: 4 Black Flag %100 save dosyası nereden indirilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Singua

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar oyunun %100 save dosyası lazım. Nereden bulabilirim? Sadece bu oyun değil genel olarak oyunların save dosyalarını indirebileceğim güvenilir bir site var mı?

Orijinal olduğunu varsayıyorum. Orijinal olduğu zaman save dosyayı kişiye göre kodlanmış oluyor. AC saveleri için bir yerden Steam veya Ubiden hangisinden oynuyorsanız ona uygun save indirip şu programı kullanarak kendinize göre kodlanmasını sağlamanız lazım. Ben Black Flag'i birçok kez %100 bitirdim. En son kuzenim yanlışlıkla başka hesaptan girince saveler karışmıştı. Ben de yedek alıp save dosyalarını yukardaki linkte verdiğimi kullanarak çözmüştüm.

Orijinal olduğunu varsayıyorum. Orijinal olduğu zaman save dosyayı kişiye göre kodlanmış oluyor. AC saveleri için bir yerden Steam veya Ubiden hangisinden oynuyorsanız ona uygun save indirip şu programı kullanarak kendinize göre kodlanmasını sağlamanız lazım. Ben Black Flag'i birçok kez %100 bitirdim. En son kuzenim yanlışlıkla başka hesaptan girince saveler karışmıştı. Ben de yedek alıp save dosyalarını yukardaki linkte verdiğimi kullanarak çözmüştüm.
AC Oyunu crack hocam.

Orijinal olduğunu varsayıyorum. Orijinal olduğu zaman save dosyayı kişiye göre kodlanmış oluyor. AC saveleri için bir yerden Steam veya Ubiden hangisinden oynuyorsanız ona uygun save indirip şu programı kullanarak kendinize göre kodlanmasını sağlamanız lazım. Ben Black Flag'i birçok kez %100 bitirdim. En son kuzenim yanlışlıkla başka hesaptan girince saveler karışmıştı. Ben de yedek alıp save dosyalarını yukarıdaki linkte verdiğimi kullanarak çözmüştüm.

Merhaba dostum konunun üzerinden bayağı bir zaman geçmiş. ACSAVETOOL'u indirdim ancak talimatları yerine getirsemde bir şekilde kendi save mi hazır bir save ile dönüştüremedim yardımcı olabilir misin nasıl kullanılacağı ilgili?

Merhaba dostum konunun üzerinden bayağı bir zaman geçmiş. ACSAVETOOL'u indirdim ancak talimatları yerine getirsemde bir şekilde kendi save mi hazır bir save ile dönüştüremedim yardımcı olabilir misin nasıl kullanılacağı ilgili?
Şu video işinize yarar diye düşünüyorum. Burda Mirage oyunu olduğu için account id girmiş eğer Black Flag için yapacaksanız key kodunu girmeniz gerekiyor.

Şu video işinize yarar diye düşünüyorum. Burda Mirage oyunu olduğu için account id girmiş eğer Black Flag için yapacaksanız key kodunu girmeniz gerekiyor.
Hızlı geri dönüşün için teşekkür ederim ama Ubisoft connect'in en güncel sürümünü kullanıyorum ve oyunumun keyi'ni bulamıyorum eski arayüzde game information'da gözüküyordu şimdi keyimi bulmam lazım ancak bulamıyorum video için sağolun.

Geri
Yukarı