Acer Nitro 5 RTX 3070 Ti alınır mı?

Bütçe
32000

Uzun bir zamandır bu laltopbu araştırıyorum. Kimisi eski diyor 4000 serisi laptop al diyor diğeri al geç diyor kafam karıştı, sizce alınır mı?

Oynayacağınız oyunlara göre değişmekle birlikte. Güncellik bakımından alınmaz. Ama F/P ve kalite olarak alınır. Bende 3070 vardı 2 k oyunlarda bile yetiyordu. DLSS açmaya gerek kalmadan. Kadı ki sanırım bu 150W olan Ti serisi.4060/70 arası benzer FPS verecektir. Uzun süre i7 10080 h RTX 3060 85W Full HD ekranda katana kullandım. RDR2, valhall Ultra grafikte oynattı yani. RAM çift - tek kanal fark edecektir hakkında hiç bilgim yok.

Oynayacağınız oyunlara göre değişmekle birlikte. Güncellik bakımından alınmaz. Ama F/P ve kalite olarak alınır. Bende 3070 vardı 2 k oyunlarda bile yetiyordu. DLSS açmaya gerek kalmadan. Kadı ki sanırım bu 150W olan Ti serisi.4060/70 arası benzer FPS verecektir. Uzun süre i7 10080 h RTX 3060 85W Full HD ekranda katana kullandım. RDR2, valhall Ultra grafikte oynattı yani. RAM çift - tek kanal fark edecektir hakkında hiç bilgim yok.

Hocam oynayacağım çok oyun yok zaten 3 senedir paramı biriktiriyordum PlayStation 5 alacağım ve laptopu ders amaçlı arada sırada rock star oyunları Valorant CS:GO vb girecektim.

Hocam neden peki herkes ya alınır diyor ya da alınmaz diyor.

Hocam neden peki herkes ya alınır diyor ya da alınmaz diyor.

Son düzenleme:
Ben de bu modelle lenovo rtx4060-i5 arasında kaldım. Acerde işlemci çok ısınıyor deniyor. Lenovoda ghosting ve hoparlör sıkıntısı bahsediliyor + 3070Ti vs 4060 farkı var. Sanırım acer daha iyi.

Ben de bu modelle Lenovo RTX4060-I5 arasında kaldım. Acer'de işlemci çok ısınıyor deniyor. Lenovo'da ghosting ve hoparlör sıkıntısı bahsediliyor + 3070 Ti vs 4060 farkı var. Sanırım Acer daha iyi.

Acer daha iyi işlemci ısınması AMD ile alakalı olabilir Acer'lerin soğutması harika oluyor.

Geri
Yukarı