Ajans Yapım'dan gelen SMS

Büyük ihtimalle birisi numarasını yanlış yazmıştır bu yüzden size gelmiştir mesaj. Bir sorun olacağını sanmıyorum.

Bana da geldi. Doğrulukları nedir? Basvuru yapmıştım gecen. Seni dizi yapım atmış.
Bana boyle bir mesaj geldi Erzurum'da otel de oteli aradım sadece geleceklerini biliyormuş nereden geldiklerini bile bilmiyorlarmış irtibat numarasını arıyorum kimse açmıyor yeri saati aynı mesaj dizi yapımdan gelmiş aradıklarında bir ücret istemediler

Son düzenleme:
Bana da geldi. Doğrulukları nedir? Basvuru yapmıştım gecen. Seni dizi yapım atmış.
Bana boyle bir mesaj geldi Erzurum'da otel de oteli aradım sadece geleceklerini biliyormuş nereden geldiklerini bile bilmiyorlarmış irtibat numarasını arıyorum kimse açmıyor yeri saati aynı mesaj dizi yapımdan gelmiş aradıklarında bir ücret istemediler
Hele bir tane ajansa git veya web sitesinden bak orda bu işlerle ilgilenen bir sürü insan var. Bu kadar profesyonele karşı rastgele birini(görmeden) çağırmazlar.

Bana Da göndermişlerdi ben gittim 2000 Tl ye yakın para istemişlerdi bu dediğim 3 4 yıl önceydi
Aynı ajans yine mesaj gönderip duruyor farklı farklı telefonlardan

Bana Da göndermişlerdi ben gittim 2000 TL'ye yakın para istemişlerdi bu dediğim 3 4 yıl önceydi
Aynı ajans yine mesaj gönderip duruyor farklı farklı telefonlardan

Yeni konular

Geri
Yukarı