Amazon depo çalışma ortamı nasıldır?

Merhaba, çalışmaya başladım. Üç vardiya var: 08:00-16:00, 16:00-00:00, 00:00-08:00. birçok departman bulunuyor ve benim çalıştığım departman shipping bölümü. İş ortamı yorucu ve biraz okula benziyor. Kalabalık bir yer ve ulaşım için servis bulunuyor ancak konum olarak uzak bir yerde bulunması benim için bir eksi. Bunun dışında, gece vardiyası olması da benim için sıkıntılı bir durum. Şu anlık bunları söyleyebilirim.
Merhaba, birçok departman bulunuyor demişsiniz bu departmanlar nelerdir bilginiz var mı? Bir de bu departmanı siz mi belirliyorsunuz yoksa oradaki kişiler mi belirliyor ?

Yanlış hatırlamıyorsam 5 tane departman vardı: Pick, receive, pack, ship ve birini hatırlamıyorum. Departmanı onlar belirliyor.
Selam Ahmet 3 haziranda işe başlayacağım fakat bir gün önce size servis bilgisi verilecek dendi ve haber verilmedi büyük ihtimalle unutuldum, hafta sonu olduğu için de Amazonla iletişime geçemiyorum ofisteki bant kayıta bağlıyor, gitmediğim takdirde de iptal edilecekmiş süreç. Senden ricam sorumlu biri ve ya servis sorumlusu iletişim adresi - numarası vs. var mı yardımcı olabilir misin bana ? Çok garip şekilde unutuldum:D

@Ozsoyahmet47

Selam Ahmet 3 Haziran'da işe başlayacağım fakat bir gün önce size servis bilgisi verilecek dendi ve haber verilmedi büyük ihtimalle unutuldum, hafta sonu olduğu için de Amazon'la iletişime geçemiyorum ofisteki bant kayıta bağlıyor, gitmediğim takdirde de iptal edilecekmiş süreç. Senden ricam sorumlu biri veya servis sorumlusu iletişim adresi - numarası vs. var mı yardımcı olabilir misin bana? Çok garip şekilde unutuldum:D

@Ozsoyahmet47

Selam bana transay mesaj göndermişti 2 gün öncesinden o mesajda sürücü ismi numarası plakası falan yazıyor sana mesaj gönderilmedi ise bana gelen mesajdaki numarayı aktarabilirim.

Selam bana transay mesaj göndermişti 2 gün öncesinden o mesajda sürücü ismi numarası plakası falan yazıyor sana mesaj gönderilmedi ise bana gelen mesajdaki numarayı aktarabilirim.
Gerçekten çok sevinirim, Pendikte yaşıyorum hala mesaj da gelmedi, kendi imkanlarımla gidersem de bayağı geç kalacağım. Rica etsem bana aktarabilir misin?
@Ozsoyahmet47

Geri
Yukarı