Amazon güvenilir mi?

Amazon güvenilirdir içindeki satıcılar güvenilir mi ona bakmak lazım ama amazon bir sıkıntı olsa bile her şekilde yardımcı olur iade konusunda.

Siteye değil de satıcıya bak yani alacağın ürünün yorumlarına çünkü geçen ekran kartı yorumlarına baktım fake satan varmış dikkat etmek lazım.

Amazon güvenilir de satıcıyı soruyorsanız Tellusrem Danimarka menşeili bir mağaza genel olarak fena gözükmüyor. Gerisine aracı Amazon olduğu için kurallara uygun alışveriş yaparsanız sorun çıkmaz. Yalnız ürün ithal olarak gelecek yani 163,31 lira gümrük + 202,35 lira ön görülen teslimat bedeli var.
1715956823066.png

Son düzenleme:
Satıcı amazon ise gözünüz kapalı alın. Sıkıntı çıkmaz demiyorum elbette üründe sıkıntılar çıkabilir ama biriyle muhatap dahi olmanıza gerek kalmadan rahatlıkla iade edebiliyorsunuz

Amazon güvenilir de satıcıyı soruyorsanız Tellusrem Danimarka menşeili bir mağaza genel olarak fena gözükmüyor. Gerisine aracı Amazon olduğu için kurallara uygun alışveriş yaparsanız sorun çıkmaz. Yalnız ürün ithal olarak gelecek yani 163,31 lira gümrük + 202,32 lira ön görülen teslimat bedeli var.
Eki Görüntüle 2197772

Anladım teşekkür ederim.

Amazon güvenilir de satıcıyı soruyorsanız Tellusrem Danimarka menşeili bir mağaza genel olarak fena gözükmüyor. Gerisine aracı Amazon olduğu için kurallara uygun alışveriş yaparsanız sorun çıkmaz. Yalnız ürün ithal olarak gelecek yani 163,31 lira gümrük + 202,35 lira ön görülen teslimat bedeli var.
Eki Görüntüle 2197772
170 TL depozito ücreti ile 950 küsür TL ye geliyor.

950 mi oluyor yoksam 1150 anlamadım.

Son düzenleme:
Satın almada KDV dahil hesabıyla 1157,38 TL'ye geliyor. belirten arkadaşlar sadece ithalat ücretini baz almış. İsterseniz alım sayfasına gelerek ödeme kısmında güncel fiyatı kendiniz de görebilirsiniz.

Hocam aliexpress'te daha ucuza buldum ama 4 temmuz yazıyor. Bu en geç teslim tarihi mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı