Amazon kargo kaç günde gelir?

TheAltay

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
HP Victus 16 // RTX 3050 4gb VRAM - i5 12500H - 512 GB M2 SSD - 8 GB DDR5 4800 MHZ RAM
Amazon'dan Attack Shark X3 aldım, şu anda şöyle görünüyor kargo takip bölümü:

1715885820340.png

Sanırım alınan her ürün Hollanda'ya aktarılıyor. Oradan uçakla mı getiriliyor İstanbul'a yoksa kara yolu ile mi? Kaç günde gelir tahmini olarak İstanbul'a? Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Uçakla geliyor diye biliyorum. Ben amazondan ürün aldığımda yaklaşık 1 hafta gibi bir sürede gelmişti beklediğimden daha hızlı gelmişti.

Çok kez Amazon üzerinden yurtdışı alışverişi yaptım. Uçakla geliyor. Kargonuz hafta sonuna denk gelmiş. Burda kargo bilgisi Cuma gününden sonra Pazartesi ye kadar hareket göstermiyecektir. Merak etmeyin diye söylüyorum.
Kargo teslimat süreciniz de bir aksilik olmazsa yüksek ihtimalle Cuma günü veya Cumartesi uçağa yükleme yapılır aynı gün iniş yapar. Pazartesi gümrükten geçer diye tahmin ediyorum. Sonrasında da kargo firması kolay gelsin firması olması lazım. Onlarda eğer gümrükten çekme işlemi Salı'ya kaymazsa Çarşamba teslim edilir. Kayarsa da Perşembe günü teslim edilme ihtimali var.
Bu süreç bende gerçekleşen olaydır. Sizde durum farklı da olabilir ama en erken şuan gözüken tahminimce Çarşamba teslim edilir.

Çok kez Amazon üzerinden yurt dışı alışverişi yaptım. Uçakla geliyor. Kargonuz hafta sonuna denk gelmiş. Burada kargo bilgisi cuma gününden sonra pazartesi ye kadar hareket göstermiyecektir. Merak etmeyin diye söylüyorum.
Kargo teslimat süreciniz de bir aksilik olmazsa yüksek ihtimalle cuma günü veya cumartesi uçağa yükleme yapılır aynı gün iniş yapar. Pazartesi gümrükten geçer diye tahmin ediyorum. Sonrasında da kargo firması kolay gelsin firması olması lazım. Onlarda eğer gümrükten çekme işlemi salı'ya kaymazsa çarşamba teslim edilir. Kayarsa da perşembe günü teslim edilme ihtimali var.
Bu süreç bende gerçekleşen olaydır. Sizde durum farklı da olabilir ama en erken şu an gözüken tahminimce çarşamba teslim edilir.

Teşekkür ederim.

Güncelleme 1: Cidden uçakla geliyormuş, paketi taşıyan uçak kalktı diye bildirim geldi.

Bu nedir arkadaş ya? Perşembe gününden beri paketi taşıyan uçak kalktı yazısı var sadece. Hadi cuma günü gümrükten geçmedi diyelim, bugün niye geçmiyor ya.

Son düzenleme:
Yukarda da yazdım hocam sakin olun. Cuma gününden itibaren bilgi akışı sağlanmıyor. Bu akşam aksilik olmazsa bilgi akışı olacaktır. En geç salı günü bilgi akışı olur.

Yukarıda da yazdım hocam sakin olun. Cuma gününden itibaren bilgi akışı sağlanmıyor. Bu akşam aksilik olmazsa bilgi akışı olacaktır. En geç salı günü bilgi akışı olur.

Yok hocam okudum sorun yok da hala bilgi akışı olmayınca insan strese biniyor. Biraz acelem var hala bilgi akışı yok.

Anladım tahmini teslimat ne zaman gözüküyor.

28 Mayıs. Çoğu kişinin kargosu hızlı geldiği için heyecana kapılmıştım, süreç yavaş işliyormuş demekki.

Yeni konular

Geri
Yukarı