AMD Adrenalin ayarları iyi mi?

pclordu36

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Az önce Dying Light 2 oynarken sürekli takılma donmalar oluyordu. 150 FPS almama rağmen sebebi ise ekran kartı kullanımı bir anda düşüyor. %99 iken %30 hatta 0'lara kadar düşüyor merak edip AMD Software performans ayarlanıyor kısmına girip ayarları bu fotoğraftaki gibi yapıp uygula deyip oyuna girdim. Meğerse overclock yapmışım ekran kartına bir zarar vermiş olabilir miyim?

Ekran kartım: MSI RX 6650 XT 2X Mech OC.
Anakart: MSI A520M-A Pro.
PSU: 600 watt.

Ekran Görüntüsü (3).png

voltaj mv den düşürebilirsin aslında düşürmende fayda var ama kartın birden güç düşürmesi oc ile çözülecek bir durummu bilemem büyük ihtimal driver sıkıntı çıkarıyor eğer güncel değilse güncelle ,eğer güncelse eski bir versiyona geç bence

Voltaj mvden düşürebilirsin aslında düşürmende fayda var ama kartın birden güç düşürmesi OC ile çözülecek bir durummu bilemem büyük ihtimal driver sıkıntı çıkarıyor eğer güncel değilse güncelle, eğer güncelse eski bir versiyona geç bence.

Teşekkür ederim fakat bunların hiçbiri bir işe yaramadı, ve bu minimum frekans ve maximum frekans ve bellek zaman ayarıyla oynadığım için ekran kartına bir zarar gelmemiştir değil mi? Onlarla oynadıktan sonra oyuna girdim biraz oynayıp çıktım Dying Light 2

Geri
Yukarı