Elektronik AMD R5 7500F - RTX 4070 sistem 28.999 TL

1699651593396.png

Hazır sistemleri beklenmeli diyorum.

RAM iyi değil. Ve tek 1x16 Dual lazım.
PSU patlatıcı.
Anakart 3K'lık anakart.
Bunları tek tek alsanız bile bu kadar tutar zaten hiç mantıklı değil.

5700 işlemci.
3000 anakart.
18.999 ekran kartı.

Yani düşününce hiç karlı değil.

Elde kalacak ürünleri 1 adet RAM'li ve patlayıcı PSU kasayı elden çıkarmaya çalıştıkları için yaptıkları sistem direk.

Eki Görüntüle 2009984
Hazır sistemleri beklenmeli diyorum.

10 gun onceki sistem.

5700 işlemci.
3000 anakart.
18.999 ekran kartı.

Yani düşününce hiç karlı değil.

Elde kalacak ürünleri 1 adet RAM'li ve patlayıcı PSU kasayı elden çıkarmaya çalıştıkları için yaptıkları sistem direkt.

1 adet RAM'e mi takildin? Zaten Single olmasi mantikli DDR5 icin, tabii Dual daha iyi, ama 2x8 olacaksa; olmasin.

Patlayici PSU ise 1K A550bn alinacak.

Onu bunu bilemem, hazir goster bakalim 7500F olarak. 32K var iste en ucuz, 29k sisteme 1K PSU ekle 30k oldu, butcesi cikmayan ne yapsin?

10 gun onceki sistem.

1 adet RAM'e mi takildin? Zaten Single olmasi mantikli DDR5 icin, tabii Dual daha iyi, ama 2x8 olacaksa; olmasin.

Patlayici PSU ise 1K A550bn alinacak.

Onu bunu bilemem, hazir goster bakalim 7500F olarak. 32K var iste en ucuz, 29k sisteme 1K PSU ekle 30k oldu, butcesi cikmayan ne yapsin?
Hocam 180 watt bir ekran kartına 550 watt psu az değil mi?

@eyüpcan49, önemli olan fan sayısı değil, soğutabiliyorsa sorun yok. Genel olarak yanlış bir algı var: Fan sayısı ne kadar çoksa o kadar soğutur diye. Böyle bir şey yok. Güçsüz fanı 3 tane koysan ne olacak ki? Onun yerine kartın sağlam soğutması olsun, iki fan da yeterli olur ve kartın bu modeli de fena değil, alınabilir.

@Prime777, Merhaba.
Bu linkteki PSU, Akakçe'deki PSU ile aynı değil mi? Orada Vatan Bilgisayar yazıyor; ama satıcı listesinde ürüne ait tıklanabilir bir ürün linki bulunmuyor. Başka bir bilgisayarcıya gitmeden psu'yu orada taktırmayı düşündüm de.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı