"Ben senden hoşlanıyorum ama sevgi zamanla olacak bir şey bence" ne demek

Yorumlara bak... hepsi sigma migma editler izleyerek mantık yeteneğini tamamen yitirmiş sürü psikolojisiyle davranan insanlarla dolu. Kız sana o kadar güzel o kadar anlaşılır bir şey yazmış ki. Bu kız senden çok daha olgun. Sevgili olsanız bile anlaşamayıp ayrılırsınız boşver. 'sevgiyle aşkı karıştırıyor olabilir misin' yazına ithafen yazdım bunları

Yorumlara bak... hepsi sigma migma editler izleyerek mantık yeteneğini tamamen yitirmiş sürü psikolojisiyle davranan insanlarla dolu. Kız sana o kadar güzel o kadar anlaşılır bir şey yazmış ki. Bu kız senden çok daha olgun. Sevgili olsanız bile anlaşamayıp ayrılırsınız boşver. 'sevgiyle aşkı karıştırıyor olabilir misin' yazına ithafen yazdım bunları
Sadece sen fazla tecrübesizsin. Böyle yazan bütün kızlar sonunda aynısını yapıyor.

Hocam konuşma şu şekilde.

Eki Görüntüle 2193992

Ne yapmam gerekiyor?
Yaşımız 18.
Bugün bir şey olacaksa olsun kafasıyla bunları yazdım.

Ben bu kızın beni sevip sevmediğini bilmiyorum/anlayamıyorum.

Bu yazışmadan sonra derse gidiyorum dedi bende tamam dedim ondan sonra bir şey yazmadım eskisi gibi samimi olmak istemiyorum çünkü böyle olacak gibi değil sanırsam. Ne yapmam gerekiyor abim/ablam olarak bir tavsiye verebilir misiniz?
"Bir kişi daha var o olmazsa sana döneceğim" demek.

"Bana ilgi veriyorsun, beni iyi hissetiriyorsun ama senden daha iyisi var. Sende enayi enayi bana yazmaya devam ediyorsun, ben bir şu senden iyi olanı yoklayayım, olmazsa sana geri dönerim." demiş kısacası. Aslında siz sadece baştaki yazdıklarıyla yorumlatsaydınız, olumlu olduğunu düşünürdüm açıkçası. Belki iyice tanımak, vakit geçirmek istiyor olabilirdi. Sonrasında yazdıklarıyla, yedekte tuttuğunu bayağı belli etmiş, Next.

Geri
Yukarı