Binali Yıldırım: Üniversiteye erişimde dünyada ilk beş sıradayız

Coderman128

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bence bu olay bütün dengeleri bozdu. Fabrikalarda makine tamircileri makine mühendislerinden fazla para almaya başladı. Bunu da övgüyle anlatmaları bayağı garip.

Son düzenleyen: Moderatör:
Apartmanlardan üniversite yaptıklarından ve buna izin verildiğinden kolay tabii. Gel gör ki ne kadar nitelikli insanlar yetişiyor böyle yerlerde. Sonra işsizler artıyor, firmalar ucuza çalıştıracak eleman buluyorlar.

Apartmanlardan üniversite yaptıklarından ve buna izin verildiğinden kolay tabii. Gel gör ki ne kadar nitelikli insanlar yetişiyor böyle yerlerde. Sonra işsizler artıyor, firmalar ucuza çalıştıracak eleman buluyorlar.
Benim gördüğüm üniversitelilerin çoğu şansını fazla zorluyor 30 yaşlarına kadar işe girmiyorlar.

Benim gördüğüm üniversitelilerin çoğu şansını fazla zorluyor 30 yaşlarına kadar işe girmiyorlar.
Benim düşünceme göre anne-babalarımızın zamanında üniversite mezunu olmak bir artıydı ve kolay iş bulabiliyorlardı. Şu anda da aynı düşünceyle hareket ediyor bazı insanlar ve direkt iyi bir işe girebileceklerini sanıyorlar ancak yanılıyorlar. Eskisi kadar değeri olmadığını anlamalı bence insanlar.

"TDT Aksakallar Konseyi Başkanı Binali Yıldırım..."

:D

Bence bu olay bütün dengeleri bozdu. Fabrikalarda makine tamircileri makine mühendislerinden fazla para almaya başladı. Bunu da övgüyle anlatmaları bayağı garip.

Altın niçin değerlidir? Çünkü az bulunur.

Söyleyeceklerim bu kadar saygılar.

Altın niçin değerlidir? Çünkü az bulunur.

Söyleyeceklerim bu kadar saygılar.
Almanya'da 370 Türkiye'de 208 üniversite var ama buna rağmen Almanya'da iki milyon Türkiye'de yedi milyon üniversite öğrencisi var. Tamamen süreç yönetimi kaynaklı.

Geri
Yukarı