Casper Nirvana F500 bilgisayar sürücüyü görmüyor

Huawei emui

Hectopat
Bilgisayarımı ilk önce ürün anahtarını istedi. Ben ürün anahtarı ile alakalı bir not defteri indirdim ve USB'ye attım sonra oraya geçtim ama hiçbiri sürücü görmedi hiçbir şey çıkmıyor sadece diski yükle yenile diyor. VMD ayarı varmış ama bir türlü bulamadım sonra USB kaç tane yazılım atıp onu yükle diyorlar oy aramadı nasıl yapacağımı bilmiyorum. Aslında başka bir Linux programı yükleyecektim ama bir türlü flash diski atamadım çünkü başka uygulama bulamadım. Bu arada Ubuntu kullanıyorum ve ses problemi yaşıyordum sesi sürekli ayarlamam gerekiyordu kapatıp açınca ses geri azalıyordu komut sisteminden sürekli düzeltmem gerekiyordu ve ikincisi sabah bilgisayarla uğraşırken bilgisayarı kapatıp açsan vaktim olmazdı ben de o yüzden bilgisayar takıla takıla işlerim hallettim. Bir şey yapıyorum donuyor videoyu açıyorum Pinterest'e girmiştim ve oradan bir video seyrediyordum ve videoyu kapattığımda tekrar açmak istediğimde de video başlıyor sesi geliyor ama video hareket etmiyor sonra hareket ediyor ama istediğim yerde hareket etmiyor ve uygulamalar arasında donma yaşıyordum. Ben de o yüzden başka Linux yüklemeye çalışacaktım ama USB belleğe atamadım sonra Windows'tan da çok sıkılmıştım ve hani Windows'tan sıkıldım ama 10 11 sürümünden sıkıldım. Daha sonra 8.1 indireyim dedim ama bu sefer de sürücüyü görmedi. Sürücüyü görmeyince dedim geri döneyim ama bir türlü flash ki atamadığım için dönemedim Linux şimdi Windows'a geçmek istiyorum ama ne yapabilirim? Bilgisayarım bu arada Casper Nirvana F500 ama Windows yüklediğim zaman bilgisayarı sürekli bir şey indirirsin geliyor ve masaüstü çok doluyor. Sıkıntı da şu Windows 8.1 diski görmüyor. Ayrıca ben bunu gidip bilgisayarcı halletsem deli deli para alır benden o kadar para ver diye ama kendim hallederim daha iyi. Burada mı çare bulamazsam gideceğim.

Geri
Yukarı