CD'ye Müzik Yazılmıyor

Diskin hafızası 702 MB. Track için seçtiğim müziklerin toplam boyutu buna yaklaşmıyor bile.
Reis sen yeni bir CD al sonra CDBurnerXP ile yazdırmayı dene yada Nero ile çünkü yazdırma sırasında hata aldığın zaman o CD çöp oluyormuş birkaç araştırma sonrası öğrendim.Sen hata alsan CD'ye birşey yazdırılmamış gibi gözüksede aslında yazılmış olup o CD'de çöp oluyormuş sen en iyisi yeni bir CD alıp denemen.

Reis sen yeni bir CD al sonra CDBurnerXP ile yazdırmayı dene yada Nero ile çünkü yazdırma sırasında hata aldığın zaman o CD çöp oluyormuş birkaç araştırma sonrası öğrendim.Sen hata alsan CD'ye birşey yazdırılmamış gibi gözüksede aslında yazılmış olup o CD'de çöp oluyormuş sen en iyisi yeni bir CD alıp denemen.
Zaten önceki sayfada bir yorumda belirtmiştim, boş bir CD vardı ve hata veriyordu. Ben de gidip yeni bir CD aldım. O da daha ilk deneyişimde hata verdi. Sorunun CD'den kaynaklı olmadığını düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı