ChromeOS Flex boot menü açılmıyor

erenozturk1

Centipat
Daha fazla  
Elimde ASUS'un eski bir laptopu var. Windows 10 yüklüydü ve çok yavaştı bende daha hafif bir işletim sistemi araştırdım ve chormeos Flex'i buldum. Sonra laptopa kurdum. Biraz vakit geçirdikten sonra sevmedim. Çok kısıtlayıcıydı. Bende en azında Windows 7'ye geçmek istedim ama bir sorun vardı. Boot menüsü/ BIOS'a girilmiyordu. İnterenette çok arastırdım bir sürü tuş denedim bir sürü video izledim ama olmadı. Bunlar ESC, F2, F8, F10, F12 VE DEL . yani ne yapacağımı bilmiyorum.

Elimde ASUS'un eski bir laptopu var. Windows 10 yüklüydü ve çok yavaştı bende daha hafif bir işletim sistemi araştırdım ve chormeos Flex'i buldum. Sonra laptopa kurdum. Biraz vakit geçirdikten sonra sevmedim. Çok kısıtlayıcıydı. Bende en azında Windows 7'ye geçmek istedim ama bir sorun vardı. Boot menüsü/ BIOS'a girilmiyordu. İnterenette çok arastırdım bir sürü tuş denedim bir sürü video izledim ama olmadı. Bunlar ESC, F2, F8, F10, F12 VE DEL. Yani ne yapacağımı bilmiyorum.

Elimde ASUS'un eski bir laptopu var. Windows 10 yüklüydü ve çok yavaştı bende daha hafif bir işletim sistemi araştırdım ve chormeos Flex'i buldum. Sonra laptopa kurdum. Biraz vakit geçirdikten sonra sevmedim. Çok kısıtlayıcıydı. Bende en azında Windows 7'ye geçmek istedim ama bir sorun vardı. Boot menüsü/ BIOS'a girilmiyordu. İnterenette çok arastırdım bir sürü tuş denedim bir sürü video izledim ama olmadı. Bunlar ESC, F2, F8, F10, F12 VE DEL . yani ne yapacağımı bilmiyorum.
çözdüm

Yeni konular

Geri
Yukarı