Clash Royale maçlarında karşıdaki rakip sürekli güçlü

yorumcuu

Centipat
Daha fazla  
Şu oyun kadar ben bilerek kaybettirmeyi hedefleyen bir oyun görmedim. İnanılmaz bir şekilde planlı rakipler çıkarıyor karşıma. 10 maç kazanıyorsam 15 maç kaybesiyorum. Karşıma sürekli benim destelerin antisi çıkıyor. Örneğin 3 maç oynayıp kazanıyorum, ardından 5 maç Full anti desteli rakip çıkıyor. Benim kuleler 9 seviye rakibin 11 seviye geliyor. Rakibin kartları Max 11-12 seviye benim ise 9-10 seviye. Yani oyun sizin para yatırmanızı istiyor. 4200 kupada takılı kaldım. 2 haftadır 4400 olup yeniden 4200'e düşüyorum. Kısacası P2W bir oyun bu. Haksızlık adaletsizlik = Clash Royale.

Maalesef bu oyun böyle. Her şeyiniz tam seviye bile olsa destenize anti gelme ihtimali yine var. Bazen biz anti olurken bazen de rakip bize anti oluyor. Oyunun saçmalıkları işte.

Şu oyun kadar ben bilerek kaybettirmeyi hedefleyen bir oyun görmedim. İnanılmaz bir şekilde planlı rakipler çıkarıyor karşıma. 10 maç kazanıyorsam 15 maç kaybesiyorum. Karşıma sürekli benim destelerin antisi çıkıyor. Örneğin 3 maç oynayıp kazanıyorum, ardından 5 maç Full anti desteli rakip çıkıyor. Benim kuleler 9 seviye rakibin 11 seviye geliyor. Rakibin kartları Max 11-12 seviye benim ise 9-10 seviye. Yani oyun sizin para yatırmanızı istiyor. 4200 kupada takılı kaldım. 2 haftadır 4400 olup yeniden 4200'e düşüyorum. Kısacası P2W bir oyun bu. Haksızlık adaletsizlik = Clash Royale.
Oyunu bırakma nedenim bu zaten. Oyun kasıtlı olarak sana karşı kazanma oranı yüksek olacak rakipleri gönderiyor. Bu sayede oyuna para yatır veya daha çok oynamanı sağlamaya çalışıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Metayı takip et. Anti gelme olasılığı daha düşük oluyor yani kendi yaptığın desteler ile oynama.

Dünya derecelerine kadar herkese anti atabilir. CR yeni başlamalık bir oyun değil bu zamanda. İllaki yeni oyuncular zorlanır ama seviye olarak kartları yükselttikten sonra oyunu düzgünce oynayabilirsiniz. Antilere karşı oynamak da yeteneğinizi geliştirir ama 8000 kupaya kadar derdiniz kart seviyeleri olmalı. Zaten düşük kupada doğru düzgün deste kullanan yokken antilikten bahsedip anti geldiğini düşünmek üst kupaların isyanını taklit etmek oluyor.

Bırak kurtul. Oyunda yüksek kupalarda sürekli aynı desteler oynanıyor. Şimdi yeni evrimler falan gelmiş, oyunun dengesi alt üst oldu. Supercell oyunlarından tek oynanabilir olanı Clash of Clans. Oynarsanız onu oynayın.

Dünya derecelerine kadar herkese anti atabilir. Cr yeni başlamalık bir oyun değil bu zamanda. İllaki yeni oyuncular zorlanır ama seviye olarak kartları yükselttikten sonra oyunu düzgünce oynayabilirsiniz. Antilere karşı oynamak da yeteneğinizi geliştirir ama 8000 kupaya kadar derdiniz kart seviyeleri olmalı. Zaten düşük kupada doğru düzgün deste kullanan yokken antilikten bahsedip anti geldiğini düşünmek üst kupaların isyanını taklit etmek oluyor.

Yok bu oyunda hilelerde var. Mesela adam büyük pekka attı. Hemen ardından cadı, üstünede goblin varili atti. Mantık almıyor. Pekka 7 iksir, cadı 5 iksir, goblin varili 3 iksir. Nasıl bunları 4 saniye arayla atabiliyor anlamıyorum. İksir hilesi olmalı.

Geri
Yukarı