Corsair HS80 + Stand 1799 TL

Makaleler
42
1654282414968.png

Hediye stand galiba bu, hiç yoktan iyidir.

@birkanoztrk fiyatına göre güzel bir kulaklık ama birkaç dezavantajı var galiba. Mikrofon çıkmaması ve şarj süresi gibi.
ben kullanıyorum şarzı uzun gidiyor(sadece mikrofon rgb si açık tam 1 gün gidiyor ve çok hızlı şarz oluyor) 1500tl ye almıstım 2 ay önce cok memnunum. Bunun dungle ını diger corshair ürünlerdede kullanabiliyorsunuz klavye vs gibi. tek dungle yetiyor.

ben kullanıyorum şarzı uzun gidiyor(sadece mikrofon rgb si açık tam 1 gün gidiyor ve çok hızlı şarz oluyor) 1500tl ye almıstım 2 ay önce cok memnunum. Bunun dungle ını diger corshair ürünlerdede kullanabiliyorsunuz klavye vs gibi. tek dungle yetiyor.
Müzikte, rekabetçi oyunlarda, dizi filmlerde nasıl peki? Hepsini iyi yapamaz ama genel olarak ses deneyiminden bahseder misin?
@birkanoztrk fiyatına göre güzel bir kulaklık ama birkaç dezavantajı var galiba. Mikrofon çıkmaması ve şarj süresi gibi.
Mikrofon çıkmaması önemli değil benim için çünkü yukarı kaldırınca gözümün önünden gidecek. Mikrofon kalitesi en iyisi bu galiba hocam aşırı iyi mikrofonu. Bataryası biraz düşündürüyor sadece. Bir de ses kalitesi v2 pro, arctis 9 vs cloud 2 wireless a göre nasıldır o düşündürüyor.

Geri
Yukarı