Corsair iCUE lighting Node Core herhangi marka fan ile uyumlu mu?

denizkynkk

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Yok
Arkadaşlar Corsair iCUE lighting Node Core kontrolcüsü sadece Corsair marka fanlar ile mi çalışıyor yoksa herhangi bir marka fan ile de çalışır mı?

Piyasadaki çoğu RGB ve ARGB ürün kabloları böyleyken Corsair kendine has bir kablo üretimi yapıyor ve kullanıcıları zora sokuyor. Standart kabloyu Corsair ürününde kullanabilmek için ya dönüştürücü kablo almak ya da biraz teknik bilgiyle kablo hazırlamak gerekiyor. Corsair neden işi zora sokmuş hiç anlayamadım. En basitinden geçenlerde Vengeance RGB Pro bellek aldım ve ASUS Armoury Crate yazılımına bellekleri tanıtana kadar göbeğim çatladı. En iyisi Corsair'e hiç bulaşmamak.

images (2).jpeg

images (9).jpeg

Piyasadaki çoğu RGB ve ARGB ürün kabloları böyleyken Corsair kendine has bir kablo üretimi yapıyor ve kullanıcıları zora sokuyor. Standart kabloyu Corsair ürününde kullanabilmek için ya dönüştürücü kablo almak ya da biraz teknik bilgiyle kablo hazırlamak gerekiyor. Corsair neden işi zora sokmuş hiç anlayamadım. En basitinden geçenlerde Vengeance RGB Pro bellek aldım ve ASUS Armoury Crate yazılımına bellekleri tanıtana kadar göbeğim çatladı. En iyisi Corsair'e hiç bulaşmamak.

Eki Görüntüle 2082825

Eki Görüntüle 2082826
Hocam yeni Corsair 4000D Airflow kasa aldım fanlarda Corsair olsun istedim ama çok pahalı o yüzden sordum en azından kontrolcü ile Corsair yazılımından başka fan kullanırım diye. Yine de çok teşekkürler.

Bende bu kontrolcü ve 3 adet fanı var. NZXT Kraken 240 alsam, Üstünde gelen NZXT fanlarını bu kontrolcüye bağlayabilir miyim ? Beyaz sistem yapacağım kafam çok karışık şuan.

Bende bu kontrolcü ve 3 adet fanı var. NZXT Kraken 240 alsam, Üstünde gelen NZXT fanlarını bu kontrolcüye bağlayabilir miyim ? Beyaz sistem yapacağım kafam çok karışık şuan.
Corsair Node Core sadece Corsair fanlar ile uyumlu yani çalıştıramazsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı