Corsair Void Elite RGB Wireless en iyi EQ(ekolayzer) ayarı nedir?

Dostum en iyi ayarı falan yok. Ben bu ürünü aldım ve iade ettim. EarPods daha iyi ses veriyor bu cihazdan. İade edebiliyorsan şansını dene derim. Hatta aldığım zaman nerede baksam o cihazı herkes alıp 2.güne satmaya çalışıyordu.

Dostum en iyi ayarı falan yok. Ben bu ürünü aldım ve iade ettim. EarPods daha iyi ses veriyor bu cihazdan. İade edebiliyorsan şansını dene derim. Hatta aldığım zaman nerede baksam o cihazı herkes alıp 2.güne satmaya çalışıyordu.

Hocam bazı kullanıcılar çok iyi bazı kullanıcılar çok kötü diyor garip açıkçası.

Belli ki ya arızalı ürün almışsınız ya da sürücüler konusunda bir problem yaşamışsınız. Aktif olarak 2021 şubat ayından beridir kullanıyorum. Aynı zamanda AirPods 2. nesil ürüne de sahibim Corsair'in özellikle bassları (doğal olarak) airpodsa göre daha kaliteli.
Bu model için hem günlük kullanım hem de oyun oynarken kullanılacak en iyi ekolayzer ayarları hangileridir?
Ben şu anda bu şekilde kullanıyorum ama beğenmeyebilirsiniz kendinize göre özelleştirin bence.
1700315357924.png

Belli ki ya arızalı ürün almışsınız ya da sürücüler konusunda bir problem yaşamışsınız. Aktif olarak 2021 şubat ayından beridir kullanıyorum. Aynı zamanda AirPods 2. nesil ürüne de sahibim Corsair'in özellikle bassları airpodsa göre daha kaliteli.

Ben şu anda bu şekilde kullanıyorum ama beğenmeyebilirsiniz kendinize göre özelleştirin bence.
Eki Görüntüle 2020547

Hocam net olarak kaç dB ayarladınız söyler misiniz bu şekilde göz kararı oluyor bir tık.

Hocam net olarak kaç dB ayarladınız söyler misiniz bu şekilde göz kararı oluyor bir tık.

Soldan itibaren +12dB +5dB +3dB 0dB 0dB 0dB 0dB +1dB +5dB +12dB bunu kişisel kullanıma göre değiştirebilirsiniz ben özellikle müzik dinlerken benim için en çok hoşuma giden ayarlar bu şekilde olmuştu.

Belli ki ya arızalı ürün almışsınız ya da sürücüler konusunda bir problem yaşamışsınız. Aktif olarak 2021 şubat ayından beridir kullanıyorum. Aynı zamanda AirPods 2. nesil ürüne de sahibim Corsair'in özellikle bassları (doğal olarak) airpodsa göre daha kaliteli.

Eki Görüntüle 2020547

CS:GO'da ses kasamıyordum. Benimle aynı zamanda alan arkadaşım vardı o da iade etti.

CS:GO'da ses kasamıyordum. Benimle aynı zamanda alan arkadaşım vardı o da iade etti.
Hocam muhtemelen ses açma kapama tuşuna yanlışlıkla basıp eq ayarını değiştirdiniz. İque üzerinden çok rahat eq ayarı yapıp ses kasılıyodu ya.

Hatta en iyi ses kastığım kulaklıklardan biriydi Corsair Void Elite.

Yeni konular

Geri
Yukarı