CS2' E-Sporcu olunur mu?

Cratiys

Decapat
Daha fazla  
CS2'de çoğu kişi e sporcu olamazsınız Türkiye sektöründe bir tek ef oynanıyor gibi şeyler söyleniyor sizce olunmaz mı?

CS2'de çoğu kişi e sporcu olamazsınız Türkiye sektöründe bir tek ef oynanıyor gibi şeyler söyleniyor sizce olunmaz mı?
Çok iyi oynaman lazım yayıncı falan da olman lazım öyle belki örnek vermem gerekirse LoL'de kasadinscreed diye bir yayıncı var çoğu e sporcudan daha iyi oynamasına rağmen e sporla gram alakası yok belki teklif almıştır geri çevirmiştir onu bilmiyorum.

Faceit 10 level adamlar bile organizasyon bulamadıkları oluyor, Tr oyuncusu bulunan Sangal, EF ve fireflux (yakın zamanda duyuracaklar gibi kadroyu) organizsayonları var şu anda başka da kayda değer bir organizasyon yok yani.

Çok iyi oynaman lazım yayıncı falan da olman lazım öyle belki örnek vermem gerekirse LoL'de kasadinscreed diye bir yayıncı var çoğu e sporcudan daha iyi oynamasına rağmen e sporla gram alakası yok belki teklif almıştır geri çevirmiştir onu bilmiyorum.
Her iyi lol oyuncusu takım oyuncusu olamayabiliyor, cs2de global veya faceit 10 level olsan bile ekiple aranda uyum olması lazım.

FACEIT 10 level adamlar bile organizasyon bulamadıkları oluyor, TR oyuncusu bulunan sangal, ef ve fireflux (yakın zamanda duyuracaklar gibi kadroyu) organizsayonları var şu anda başka da kayda değer bir organizasyon yok yani.

Her iyi LoL oyuncusu takım oyuncusu olamayabiliyor, CS2'de global veya FACEIT 10 level olsan bile ekiple aranda uyum olması lazım.

Peki olunur mu?

Kendinizi kanıtlarsanız faceitde neden olmasın, 5 kişilik ekibiniz varsa ilerleyen aşamalarda organizasyonu daha kolay bulursunuz. Faceit turnuvalarına falan katılmaya çalışın, kendinizi gösterin/göstermeye çalışın. Rolünüzde ustalaşın, ama organizasyon bulmak kolay değil maalesef.

Kendinizi kanıtlarsanız FACEIT'de neden olmasın, 5 kişilik ekibiniz varsa ilerleyen aşamalarda organizasyonu daha kolay bulursunuz. FACEIT turnuvalarına falan katılmaya çalışın, kendinizi gösterin/göstermeye çalışın. Rolünüzde ustalaşın, ama organizasyon bulmak kolay değil maalesef.

Ben tam olarak organizasyon nedir bilmiyorum. Nasıl olunuyor onu da bilmiyorum açıklağa kavuşturur musunuz?

Organizasyonları şöyle düşünün, sizin 5 kişilik bir takımınız var arkadaşlarla oluşturduğunuz(Takımınızın ismi ABC diyelim). XYZ isimli bir organizasyon sahibi gelip, gelin bizim çatımız altında oynayın diyor takımızınız eski ismi ABC'den XYZ'ye dönüşüyor ve XYZ çatısı altında oynamaya başlıyorsunuz, kontratlarınız XYZ'nin altında yer alıyor, sizi başka takıma transfer de edebilirler veya perfomansınıza göre kovabilirler. Organizasyonlar size teklif yapıyor genel olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı