CS2 seçkin alınır mı?

Aguree

Femtopat
Daha fazla  
CS2 skin kasa al sat için seçkin alınır mı? FACEIT premiumda almayı düşünüyorum parası çıkar mı ya da Key-Drop gibi sitelerden kasa açılımı falan yapılır mı karlı iş midir?

Steam dolar kuruna geçmeden önce karlı bir iş idi fakat dolar kuruna geçince kasa fiyatları aynı kaldı ama oyun fiyatları fırladı. Kasa satıp oyun almak için alacaksanız almamanızı öneririm ama rekabetci maç için alacaksan arada kasada satar yoluna bakarsın.

Alınır fakat hilelerini engelledigi yok o yalan her maç hile kaynıyor güven şeyim yeşil vallahi bende artık hileci hesapları ekleyip seçkin oynuyorum.

CS2 skin kasa al sat için seçkin alınır mı? FACEIT premiumda almayı düşünüyorum parası çıkar mı ya da key-drop gibi sitelerden kasa açılımı falan yapılır mı karlı iş midir?

Seçkine göre FACEIT premiumu biraz zor çıkartırsınız diye biliyorum hocam. Key-Drop gibi siteleride asla önermem.

CS2 skin kasa al sat için seçkin alınır mı? FACEIT premiumda almayı düşünüyorum parası çıkar mı ya da Key-Drop gibi sitelerden kasa açılımı falan yapılır mı karlı iş midir?
Her carsamba gunu level atlarsanız kasa veriyor 2 3 5 dolarlık bana bi defa 70dolarlık skin cıktı kasadan kasa anahtarı almak istemezssenizde kasayı satabilirsiniz cuzdanınıza para cekmek istiyorsanız istemezsseniz kartınıza parayı yollayan alternatif siteker var

Geri
Yukarı