Elektronik DeepCool PF650 999 TL!

PF serisi, VX Plus ile eşit hatta daha geride.
1000 liraya 650W 80+ tam korumalı PSU bulmuşsunuz, ihtiyacı olan kaçırmasın.

Eki Görüntüle 1943810
Korumaları tam falan değil. Gerekli olan bazı korumalar yok ve 80+ olmasının, güvenlikle alakası yok, sadece verimli olduğunu gösterir ve çoğu PSU'da var bu sertifika zaten. 1K'ya fena değil ama 650W güç tüketen bir sistemi ben buna bağlamazdım şahsen. Çok zorda kalırsanız, idarelik kullanabilirsiniz. OCP'nin olmaması baya kötü.
PSU Korumaları.png

Son düzenleme:
Pf serisi, VX Plus ile eşit hatta daha geride.

Korumaları tam falan değil. Gerekli olan bazı korumalar yok ve 80+ olmasının, güvenlikle alakası yok, sadece verimli olduğunu gösterir ve çoğu PSU'da var bu sertifika zaten. 1K'ya fena değil ama 650W güç tüketen bir sistemi ben buna bağlamazdım şahsen. Çok zorda kalırsanız, idarelik kullanabilirsiniz. Ocp'nin olmaması bayağı kötü.Eki Görüntüle 1943868

Buna nereden bakiyoruz benim PSU bakmam için soruyorum.

İşe yaramaz şu bu yok diyen arkadaşlar bir kaybolun gidin artık ya. Bu paraya en azından işe yarar korumaları mevcut ve deepcool marka. Bunu alacak adam 100 binlik makine toplamaz zaten otu püsürü kötüleyip durmayın. Resmi kurumlarda kullanılan bilgisayarlarda bu psu nun çeyreği bile yok ve yıllarca çalışıyorlar. 20 -25 sene önce kullandığımız merdiven altı psu lar bile hurdaya gidene kadar bozulmadı. Şansınız yoksa 10 binlik psu da sistemi pert eder. Deepcool iyi bir markadır. Yeni türeyen ıvır zıvır fason psu lardan bin kat iyidir.

Bu çöp 750W aldim bozuk geldi fan sesli araba motoru gibi sesi vardi coil whine var zaten cogu urunde alan bosa ugrasir.

Arkadaşlar toplamak istediğim RX6600 ya da ARC750 ekran kartlı sisteme alacağım. Zaten bu PSU'nun olduğu bir kasayı alacaktım sadece PSU'yu almak daha avantajlı olur benim için. Sorun olmaz değil mi şu anda 3200G sistemimde ASUS Vento PSU var 350W'lık.

DeepCool'un kendi sitesinde UVP göremedim ama sinerji eklemiş ya ben göremedim yada bir yanlışlık var

Ayrıca bu videoda PF550W ile RTX 4060Tİ beraber kullanılmış almak yada almamak arasında kaldım tabi almadan önce siteminizin güç tüketiminizin hesaplamasının yapılması öneriliyor

PSU'nun içini görmek isteyenler buradan bakabilir

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı