Deji veya Rova batarya zamanla performans kaybına neden olur mu?

Maksimum kaç yıl gidiyor ki? Ayrıca rova ve Deji arasındaki fark nedir? @Erenk1905 hocam rova önerdi, siz Deji önerdiniz.

İkisinin de ömrü maksimum 1,5 yıl. Orijinal batarya gibi 3 yıl ömür bekleme. Deji rova olayına gelince ben ikisini de araştırdım. Rovanın KVK garantisi olması ve günlük kullanımda biraz daha iyi gitmesinden dolayı rova alman bence daha mantıklı ama Deji'de alsan oda işini görür.

İkisinin de ömrü maksimum 1,5 yıl. Orijinal batarya gibi 3 yıl ömür bekleme. Deji rova olayına gelince ben ikisini de araştırdım. Rovanın KVK garantisi olması ve günlük kullanımda biraz daha iyi gitmesinden dolayı rova alman bence daha mantıklı ama Deji'de alsan oda işini görür.
Orjinal almaya çalışacağım o zaman ilk önce. Olmazsa Rova takarım.

Yorumlar için teşekkürler herkese.

Direkt konuya gireceğim; 2.el bir iPhone aldım bundan 2-3 hafta önce. Batarya sağlığı %80'ken aldım ve hala %80. güçlendirilmiş bataryalarla değiştirmeyi planlıyorum fakat Deji veya rova bataryalar zamanla performans kaybına neden oluyormuş. Bende açıkçası biraz endişe duydum. Orijinalleri de zaten uçuk fiyatta ve mAh değeri düşük. Başlıktaki gibi endişem var. Siz ne dersiniz?

Model: XS.

Dün kameralar arasında gezinirken bir an telefon dondu ve kendini yeniden başlattı. Bu nedenle de bir endişem var.
Zamanla performans kaybına neden olmaz. (Pil sağlığı %80 üstünde iken.) Orijinal batarya dahil pil sağlığı %80 altına düştüğü zaman performans kaybı yaşanır.

Ayrıca Woyax’da alabilirsin. “WOYAX10” kodu ile indirim veriyor :)

Direkt konuya gireceğim; 2.el bir iPhone aldım bundan 2-3 hafta önce. Batarya sağlığı %80'ken aldım ve hala %80. güçlendirilmiş bataryalarla değiştirmeyi planlıyorum fakat Deji veya rova bataryalar zamanla performans kaybına neden oluyormuş. Bende açıkçası biraz endişe duydum. Orijinalleri de zaten uçuk fiyatta ve mAh değeri düşük. Başlıktaki gibi endişem var. Siz ne dersiniz?

Model: XS.

dün kameralar arasında gezinirken bir an telefon dondu ve kendini yeniden başlattı. Bu nedenle de bir endişem var.

Mümkünse Deji veya real Power bir bataryayla değiştir. Ömürleri 1 ila 1.5 sene arasında değişiyor. Rova seven arkadaşlar da var ancak hiç takmadım o yüzden üstüne yorum yapmayacağım. Söylediğim 2 markayı gönül rahatlığıyla kullanabilirsin.

Bende Deji'nin daha iyi olduğunu biliyorum. Zaten eğer mümkünse yılda bir batarya değişimi yapılmalı cihazlara. Android iPhone fark etmez yapılmalı diyroum.

Android cihazlarda batarya değişimi sık yapılmasına gerek yok. Zaten gayet iyi bataryaları olan birçok Android cihaz var.

Yeni konular

Geri
Yukarı