Dilan Polat hapishaneden mi çıkıyor?

KaanKalay2121

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bugün sadece Enes'in videosunu izledim ve anladığım kadarıyla Dilan Polat hapishaneden çıkacak. Dilan Polat kendine zarar vermiş ve psikolojisi bozulmuş. Avukatı da Dilan Polat'ın bu şartlar altında cezaevinde kalamayacağını söylemiş. Yav arkadaş, ona bakarsan cezaevindeki bazı adamların kolunda 100 tane faça izi var, o zaman bu adamları da serbest bırakalım ya da içeride ne gibi kişiler var Allah bilir. Delisi, hastası, kanser olanı vs. saymakla bitmez. O zaman ben de kumarhane yöneteyim, adam vurdurayım (öldürtiyim veya tehdit ettireyim) ve kara para aklayıyım, sonra hapiste kendimi duvarlara vurup bir yerlerimi kırayım, deli taklidi yapayım, ben de çıkayım. Dediğim gibi, videoda anladığım kadarıyla dilan polat hapisten bir şekilde çıkacak gibi. İnşallah çıkamaz ve bu suçlular da bir gün yakalanıp hapishaneye atılırlar.

Not: Eğer yanlış anlamışsam kusuruma bakmayın. Ben sadece anladıklarımı ve düşüncelerimi bir konu altında toplamak istedim, sizin başka bir düşünceniz varsa yazarsanız iyi bir tartışma olur.

Konu ile ilgili video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı