Direksiyon seti kiralamak mantıklı mı?

Hocam çok pardon. İlk girişte görünen 526 liralık fiyat 18+ay kiralama için fiyatmış. Kiralabudur.com bana daha iyi gibi geldi çünkü sahibinden gibi bir sistem var sanırım. Bir firmadan değil de kişiden kiralıyorsunuz. Detaylara bakmadım ama kullanıcıya site üzerinden mesaj gönderilebiliyormuş ona sorabilirsiniz.
Hocam kiralarsın.com'a yöneldim Papara ile ödeme yapabilir miyim bu sitede?

ETS 2, Assetto Corsa ve Forza Horizon 4 oyunlarını oynayacağım.

Hocam Rampage V900-S kiralamayı düşünüyorum haftalık 277 TL gibi bir fiyatı var. Logitech gibi iyi bir direksiyon olmadığını biliyorum ama 900 derece olması benim için yeterli olacağını düşünüyorum.

Hocam kirayalacaksanız bu çöp direksiyonu kiralamayın hocam.
Bir de bozulur falan size kalır.

Kesinlikle değer ben Logitech DFGT aldım almadan önce acaba 1-2 saat oynar sıkılır mıyım diyordum artık araba oyunları dışında oyun oynamıyorum ama kiralamışken en kötü DFGT kiralayın çünkü Logitech direksiyon setlerinde Force Feedback için motor kullanıyorlar Rampage gibi markalar Force Feedback için yay kullanıyor aradaki kalite farkını siz yapın. Force Feedback: Direksiyonun kendisini geri toparlamasını sağlayan özellik.

Kesinlikle değer ben Logitech DFGT aldım almadan önce acaba 1-2 saat oynar sıkılır mıyım diyordum artık araba oyunları dışında oyun oynamıyorum ama kiralamışken en kötü DFGT kiralayın çünkü Logitech direksiyon setlerinde Force Feedback için motor kullanıyorlar Rampage gibi markalar Force Feedback için yay kullanıyor aradaki kalite farkını siz yapın. Force Feedback: Direksiyonun kendisini geri toparlamasını sağlayan özellik.
Uygun fiyata bulmaya çalışıyorum da çoğunun bir sorunu oluyor.

Hocam varsapp.com'dan kiraladım. 5 günlüğü 470 TL'ye geldi. 28 Ocakta teslim alacağım.
Hocam öncelikle hayırlı olsun. Direksiyon elinize ulaştıysa deneyimlerinizi Discord üzerinden dinlemek isteriz. Yayın açarsanız daha da iyi olur. Aynı zamanda ETS 2'de bir konvoy yapmamız olabilir. Ya da Assetto'da online yarış.

Yeni konular

Geri
Yukarı