Dişi muhabbet kuşu ile hangi kuşlar anlaşır?

kerosene

Picopat
Daha fazla  
Vanilya büyük ihtimalle dişi ve erkek muhabbet kuşu almak istemiyorum çünkü ürerler ise bakamayabilirim. Dişi muhabbet kuşları da birbirleriyle anlaşamıyormuş. Ayrıca cennet papağanı almayı çok istiyorum, başka tür de olabilir elbette. Dişi muhabbet kuşları için arkadaş olabilecek kuşlar hangileri?
Konuyu yanlış yere açmışım kusura bakmayın.

Farklı kafeslerde başka bir dişi kuş alabilirsin sanırım. Kuşlar kişilikleri olan canlılar benim dişi sultan papağanı ile dişi muhabbet kuşum iyi anlaşırlardı. Kafese girdiklerinde ise birbirlerinden nefret ederlerdi. Ayni kafeste olmadığı sürece herhangi bir kuş olmaz. Lakin büyük cüsseli kuşun kişiliği sıkıntıliysa diğer kuşu çok taciz edip depresyona bile sokar sürekli yolar tüylerini. Cennet papağanları da agresif kuşlardır. Sanırım en iyi seçenek size alıştıysa erkek bir kuş alın. Yuvalık koymazsanız çocuk yapamazlar. İnsanlar istede bile yumurta alamıyor çok kafanıza takmayın öyle duruma girdiğinde kafeslerini ayırırsınız.

Vanilya büyük ihtimalle dişi ve erkek muhabbet kuşu almak istemiyorum çünkü ürerler ise bakamayabilirim. Dişi muhabbet kuşları da birbirleriyle anlaşamıyormuş. Ayrıca cennet papağanı almayı çok istiyorum, başka tür de olabilir elbette. Dişi muhabbet kuşları için arkadaş olabilecek kuşlar hangileri?
Konuyu yanlış yere açmışım kusura bakmayın.
Fotoğrafını atabilirsen cinsiyet ayrımını yapabilirim. Burun kısmını atman yeterli.

Fotoğrafını atabilirsen cinsiyet ayrımını yapabilirim. Burun kısmını atman yeterli.
Screenshot_2024_0514_235844.jpg
Screenshot_2024_0514_235820.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı