Doğru ölçüm yapan akıllı bileklik tavsiyesi

SupremeAuthority

Hectopat
Merhaba. Adım sayar, nabız ve kalori hesabını düzgün yapan, mümkünse GPS destekli, uzun şarj ömürlü, spor kullanımı için bileklik arayışındayım. Yabancı sitelerde de araştırma yaptım ancak reklam mı değil mi anlaşılmıyor, her yerde farklı bir şey yazıyor. Kullananlar deneyimlerine göre tavsiyede bulunursa memnun olurum.

Huawei Watch GT 4 modelini alabilirsin, 1 haftadır kullanıyorum ve performansı çok iyi, pil ömrü 14 gün ve yoğun kullanımda 7 gün oluyor. İstediğin tüm her şey var ben memnunum.

Akıllı bileklik demişsin sonradan fark ettim bütçen varsa bu saati de alabilirsin.

Huawei Watch GT 4 modelini alabilirsin, 1 haftadır kullanıyorum ve performansı çok iyi, pil ömrü 14 gün ve yoğun kullanımda 7 gün oluyor. İstediğin tüm her şey var ben memnunum.

Akıllı bileklik demişsin sonradan fark ettim bütçen varsa bu saati de alabilirsin.
Teşekkür ederim tavsiyen için. Telefon görüşmesi, çağrı alma vs. ekstra şeylere ihtiyacım yok açıkçası. Ondan ilk tercihim bileklik ancak doğru ölçüm yapan saat önerilerine de açığım. Hatta şimdi akıllı yüzükler de çıkmış.

Herkese merhaba. Epey araştırdıktan sonra Huawei Watch GT3 Pro 43mm modelinde karar kıldım. Önceliğim konu başlığında da belirttiğim gibi spor ve sağlık verilerini en doğru ölçebilecek bir cihaz olmasıydı. Youtube'da cihazların bilimsel olarak verilerini toplayıp karşılaştırdığını iddia eden bir kanala denk geldim. Dili ingilizce, ancak tablolara bakarak da anlayabilirsiniz. Benim gibi saat ya da bileklik arayışında olanlara yardımcı olur belki. Videolar parçalara ayrılmış, altta incelediği verinin neye ilişkin olduğu yazıyor, her bölümün sonunda tablolarda aşağıdan yukarı doğru en iyiyi gösterecek şekilde sıralama yapılmış. Kanalda çeşitli cihazlara ilişkin videoları bulabilirsiniz. Sorusu olana yardımcı olabilirim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı