Epic Games Dragon Age: Inquisition oyununu ücretsiz almak

Ülke değiştirirseniz fiyatlar büyük ihtimal dolara döner ve 6 ay boyunca değiştiremiyorsunuz galiba 1 oyun için bu riski alırım diyorsanız siz bilirsiniz.

Oyun satın almıyorum o yüzden bu oyunun ana hesabımın kütüphanesinde olmasını isterdim ancak bölge değiştirme yerinde vpnin kapatılması uyarısı geçilmiyor.
Screenshot_20240518_115143_Chrome.jpg

Mevcut hata bu. Birçok vpn ile denedim sonuç aynı. 2. yöntemle de alabildiğinizi söylemişsiniz direkt çalışan bir vpn de iletseniz iyi olur aslında.

Oyun satın almıyorum o yüzden bu oyunun ana hesabımın kütüphanesinde olmasını isterdim ancak bölge değiştirme yerinde VPN'in kapatılması uyarısı geçilmiyor. Eki Görüntüle 2198394
Mevcut hata bu. Birçok VPN ile denedim sonuç aynı. 2. yöntemle de alabildiğinizi söylemişsiniz direkt çalışan bir VPN de iletseniz iyi olur aslında.

Web üzerinden giriş yapın, veepn Chrome eklentisini ekleyip Fransa'ya bağlan.

Bilgisayara geçip denedim maalesef yine aynı hatayı aldım. Neyse çok da üstelemeye gerek yok birinci yöntem ile alacağım. Yardımın için teşekkürler.

Arkadaşlar kendi ana hasabınızı tehlikeye atmayın. Yeni bir hesap açın vpn ile Epic Games'e giriş yapın bölgeyi Amerika yapıp mağazaya gelin bölge değiştiği için 6 ay değişim yapılmıyor.

Siz beceremiyorsunuz.

Haklısın beceremiyorlar.

Arkadaşlar kendi ana hasabınızı tehlikeye atmayın. Yeni bir hesap açın vpn ile Epic Games'e giriş yapın bölgeyi Amerika yapıp mağazaya gelin bölge değiştiği için 6 ay değişim yapılmıyor.
40 dolar için değer.

Dostum ülke değiştirmek istesem VPN tespit edildi hatası alıyorum, ülken değiştirmeyip sayfasına girmeye çalışıyorum yine olmuyor ne yapmam gerekiyor ki?

Başka bölge denersen işe yarıyor.

Geri
Yukarı