E6500 ve HD 6350 sistem ile Windows 11'e geçilir mi?

Windows 8.1'de driver bulabilir mi bilmiyorum. Ben zamaninda kullandim Wi-Fi driverini elimle kurmak zorunda kaldim.
Windows 10 da bulduysa 8.1 de her türlü bulur. Zaten laptop değil bluetooth, wifi, touchpad gibi driverlere ihtiyacı yok sistemin.

Birak onlari cogu oyuna bile giremez ve Linux karmasik gelebilir.
Linux fanı falan değilim ancak 15k kadar oyun var Linux destekli, ekstra olarak ara aplikasyonlarla kurup oynayabileceğiniz binlerce bir sürü oyun da var. Son olarak ise bayağıdır terminale gerek kalmadan her şeyi yapabileceğiniz güzel kullanıcı arayüzüne sahip distrolar da çıkıyor. Ezber konuşmayı bırakın bence.

Linux fanı falan değilim ancak 15k kadar oyun var Linux destekli, ekstra olarak ara aplikasyonlarla kurup oynayabileceğiniz binlerce bir sürü oyun da var. Son olarak ise bayağıdır terminale gerek kalmadan her şeyi yapabileceğiniz güzel kullanıcı arayüzüne sahip distrolar da çıkıyor. Ezber konuşmayı bırakın bence.

Ne de olsa gözümde Windows'un yerini tutamaz, tasarımı telefon tablet gibi zaten.

İsterse 100 bin destekli oyun olsun fark etmez Linux'a desteklenen AAA oyunlar cok az.

Tabii, ben de tercih etmem. Ancak Linux hakkında yorumlar genelde hep ezbere tekdüze şeyler oluyor, düşündüğünüz gibi olmadığını söylemek istedim. Linux fanlarını da sevmem.

Bu konuda haklısınız, eğer oyunla iş yoksa Linux geçilebilir ama oyun veya render alınıyorsa çok bir manası yok gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı