Çözüldü Elden Ring iki kişi oynanıyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Rouly

Decipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşım ile Elden Ring'i baştan sona beraber oynamak istiyorum ama her şeyi ile. Boss savaşları, hikaye animasyonları, dövüşler, acık dünyada beraber gezme. Mümkün mü?

Çözüm
Tüm oyunu oynamak mümkün mü bilmiyorum ama bir mod vardı oynayabildiğin. Bulursam konuya ekleme yaparım.
Evet, mod var. Baştan sona biz bu modla sorunsuz bir şekilde bitirdik.

Mod başarıma engel değil fakat farklı bir .exe ile giriş yapıyorsunuz. Bu .exe'deki kaydı ana oyuna aktarmayın yeterli.
Arkadaşım ile Elden Ring'i baştan sona beraber oynamak istiyorum ama her şeyi ile. Boss savaşları, hikaye animasyonları, dövüşler, acık dünyada beraber gezme. Mümkün mü?

Bildiğim kadarı ile sadece boss savaşlarında size yardım edebiliyor. Onun dışında olmuyor. Ama modlar falan vardır diye düşünüyorum.

Tüm oyunu oynamak mümkün mü bilmiyorum ama bir mod vardı oynayabildiğin. Bulursam konuya ekleme yaparım.

Mod başarıma engel değil fakat farklı bir .exe ile giriş yapıyorsunuz. Bu .exe'deki kaydı ana oyuna aktarmayın yeterli.

Çözüm

Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı