Epic Games Dying Light oyun arkadaşı

alitility

Hectopat
Makaleler
13
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, MSİ B550 GAMİNG PLUS, XPG 3200 MHZ 8+8 16 GB, SAPPHİRE PULSE RX 580 4G, CORSAİR VS550, GAMEBOOSTER GB-G1956BW, WDC SN530 256G NVME, X2 JD 120
Arkadaşla oynamak için almıştım oyunu yarısına kadar oynadık ve beni bir kız için sattı bu yüzden oyun uzun süredir kenarda duruyor. Save silme gibi bir şey var ise oyun arkadaşı için sıfırdan başlayabilirim sorun değil. Yanlış hatırlamıyorsam oyunun saçma bir save mantığı vardı. O da kiminse onun save'i ilerliyordu bu yüzden benimki %7 falandı sanırım.

Oyunu 8 - 9 defa defalarca bitirmiş olarak eğer Steam - Epic Games beraber oynayabiliyorsak sırf hikayeyi bitirmeniz için eşlik edebilirim.

Arkadaşla oynamak için almıştım oyunu yarısına kadar oynadık ve beni bir kız için sattı bu yüzden oyun uzun süredir kenarda duruyor. Save silme gibi bir şey var ise oyun arkadaşı için sıfırdan başlayabilirim sorun değil. Yanlış hatırlamıyorsam oyunun saçma bir save mantığı vardı. O da kiminse onun save'i ilerliyordu bu yüzden benimki %7 falandı sanırım.
Epic'ten yardımcı olabilirim, indirmem gerek oyunu tekrardan.

Steam'den oynayabiliyorsak geleyim. yan görevlerin %40 ana senaryonun %30'unu bitirmiştim baştan oynamak istiyorum. Discord: irtifa27

Oyunu 8 - 9 defa defalarca bitirmiş olarak eğer Steam - Epic Games beraber oynayabiliyorsak sırf hikayeyi bitirmeniz için eşlik edebilirim.

Hocam ben Epic'te satın almıştım Steam'e geçiş mümkün ise olabilir sorun yok.

Epic'ten yardımcı olabilirim, indirmem gerek oyunu tekrardan.

Steam'den oynayabiliyorsak geleyim. Yan görevlerin %40 ana senaryonun %30'unu bitirmiştim baştan oynamak istiyorum. Discord: İrtifa27.

Bildiğim kadarıyla 4 kişiye kadar beraber oynanılıyor, Epic'ten Steam'e geçiş varsa yapalım benlik sorun yok.

Steam'den oynayabiliyorsak geleyim. Yan görevlerin %40 ana senaryonun %30'unu bitirmiştim baştan oynamak istiyorum. Discord: İrtifa27.

Bros, ufak çaplı bir araştırma yaptım ve hesap bağlama ile ilgili bir şeyler demişler. Epic Games'e benim Steam hesabım bağlı aranızdan birisini ekleyip deneyebilirim.

Geri
Yukarı