Oyun Epic Games Etkinlik İndirimi

Uygulamada daha kontrolcü ayarlama kısmı bile yok, arayüzü berbat, indirme sorunları... tonla sorun var, eğer ücretsiz oyun vermese Epic Games'in CEO'su şu an kahvede çay yapıyordu.
Buna katılmıyorum. Epic Games store her ne kadar arayüz olarak güzel ve kullanışlı olmasa da, Adamlar sadece oyun mağazası ile ilgilenmiyor. En basit örneği Unreal Engine oyun motoruna sahipler. Birçok oyun firması ile ortak hareket ediyor, oyun destekleri sağlıyorlar. EPİC GAMES STOREdan daha fazla gelir elde ediyorlar zaten.

Çok fazla CPU yemesi gibi Epic Games'i kapatırsanız oyunda kapandığı için kardeşim benim.
Bence abartıyorsunuz. Ben Epic Games Store'u ilk açıldığı günden beri kullanıyorum. Birçok ta oyun oynadım hiçbir sorunla karşılaşmadım. Steam'in daha iyi bir platform olduğu aşikar zaten ama kalkıp ta sırf Steam'den oynayacağım diye aynı oyuna fazla para vermem nereden ucuzsa oradan alır oynarım.

Assassin's Creed Valhalla Steam'e gelir mi? Steam hesabımda 400 TL var. Cebimden para verip Epic'ten almak istemiyorum.

Assassin's Creed Valhalla Steam'e gelir mi? Steam hesabımda 400 TL var. Cebimden para verip Epic'ten almak istemiyorum.
Oyun Kasım 2020'de çıktı, neredeyse 2 sene olacak. Gelse bu zamana kadar gelirdi. Ubisoft Assassin's Creed Valhalla ile beraber artık yeni çıkan oyunlarını Steam'de satmak istemediklerini söylemişti. Nedeni de Steam'in iş modelini beğenmiyorlarmış, artı olarak fazla komisyon kesmesinden dolayı tercih etmiyorlar.

Sorun AMD'ya da NVIDIA değil, asıl sorun fanboy olmak. En iyi marka triplerinle kendini zaten belli ediyorsun.
Sorun tam olarak Nvidia ve Amd bu arada. Bu konuları tartışmayı uzun süre önce bıraktım o yüzden seninle uğraşamayacağım. İnsanlar dönüp dolaşıp en iyisine döner sıkıntı yok.

Geri
Yukarı