ETS 2 eski arayüz vs yeni arayüz

Daha modern yapmışlar ama simgelerin yerleri falan değişmiş. Eski arayüzdeki gibi hiçbir şeyin yeri değişmeseydi güzel olabilirdi. Ekran şuan bomboş duruyor.

Ayrıca oyun grafikleri optimize edildi vs. diyorlar. Düşük ayarlarda önceki sürümlere göre FPS'im yükselir mi?
Bende ekran gecikme oranı 65 70 ms civarında geziyor. En yüksekte oynuyorun 55 60 fps civarında geziyor ama ms yüzünden fark edilir bir şekilde oynarken sorun yaşatıyır nasıl çözerim?
40-45 alırken şu an 35 alıyorum. FPS'mi düşürdü hafiften.

Daha modern yapmışlar ama simgelerin yerleri falan değişmiş. Eski arayüzdeki gibi hiçbir şeyin yeri değişmeseydi güzel olabilirdi. Ekran şuan bomboş duruyor.

Ayrıca oyun grafikleri optimize edildi vs. diyorlar. Düşük ayarlarda önceki sürümlere göre FPS'im yükselir mi?
En yüksek ayarlarda 100-110 FPS alıyordum şimdi 70-80 FPS alıyorum. Muhtemelen ya aynı kalır ya da biraz FPS düşüklüğü yaşarsın.

1.50 güncellemesiyle ETS 2 de yıllardır değişmeyen arayüz değişti. Menü olsun, navigasyon olsun vesaire. Sizce eski arayüz mü daha güzel yeni arayüz mü?

Eki Görüntüle 2196896

Eki Görüntüle 2196898
Oyuna bu güncellemede gereken önemi baya vermişler vakat arayüz kısmında aynı şeyi diyemesemde alıştığımız zaman baya iyi geliyor arayüz herşey bi kategoriye alınmış bir kısayolları konulmuş güzel olsada biraz daha oynanabilirmiş ara yüzle biraz çakma durmuş

Yeni konular

Geri
Yukarı