Forumdan ayrılıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

illedelinux

Decipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar ben buraya deneyimlerimi paylaşmaya, yardımcı olmaya ve keyif almaya gelmiştim. Lakin her yaptığım paylaşımda iğnelemeler, kulp bulmalar ve asılsız suçlamalara maruz kaldım. Böyle olduktan sonra ne paylaşımlarımın ne de yardımcı olmamın bir anlamı kalmıyor. Çünkü buraya geldim geleli hep aynı durumla karşılaştım. Hepsinde olgunluk göstererek kırıcı olmamaya çalıştım ama ben böyle davrandıkça daha çok üzerime gelmeye, iftiralara ve hatta hakarete kadar vardırdılar.
Hani meyve verelim dedik, meyveyi dalından koparmak yerine hep taşlandık.
Kendi tecrübe ve kendi deneyimime ve bir o kadar da kendi emeğime dayanan paylaşımlar için birileri neredeyse kimlik soracak hale geldi.
Böylelerini elbette ciddiye almıyorum ama bende de keyif kalmıyor.
İftira atanlar bir kanıt gösteremiyor ama bir kanıt bir veri, bir iz olmadan yapılan iftiralardan da maalesef utanmıyorlar.
Eğer her yaptığım paylaşımda böyle birilerinin komplolarına, iğnelemelerine ve değersizleştirmelerine maruz kalacaksam artık buraya uğramam çok anlamsız kalır.
Ne yapalım buradaki ömrüm bu kadarmış. Forumdaki herkese saygılar, sevgiler ve başarılar temennisiyle ayrılıyorum, sağlıkla kalın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı