Futbol kartları okulda yasak mı?

YUSER

Hectopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 4050 8GB İntel i5 12500H 16GB DD4 RAM
Bugün 7. sınıf kardeşim eve ağlayarak geldi. Okulda futbol kartlarını almış öğretmeni. Ben onu küçüklüğümden beri biriktiriyorum. Annemlere de kızarlar diye demeye korkuyorum diyor. Okulda bu kartları tutabilirler mi? İllaki gidip almak mı gerekiyor yoksa verirler mi?

Bugün 7. sınıf kardeşim eve ağlayarak geldi. Okulda futbol kartlarını almış öğretmeni. Ben onu küçüklüğümden beri biriktiriyorum. Annemlere de kızarlar diye demeye korkuyorum diyor. Okulda bu kartları tutabilirler mi? İllaki gidip almak mı gerekiyor yoksa verirler mi?
Gidip istersen verir büyük ihtimalle. Fakat eğer kardeşin derste arkadaşlarıyla oynuyorsa alır tabi öğretmen. Ama dediğim gibi gidip istersen verecektir.

Lisede teneffüste Uno kartlarını bile toplamışlardı hocam :D

Gidip almanız gerek hoca kardeşinizi seviyorsa verebilir bir sorun kardeşinize hoca onu seviyorsa eğer verir diye düşünüyorum eğer sevmiyorsa(yani favori öğrencisi gibi değilse)gidip isteyip almanız gerek en fazla bir daha yapma der diye düşünüyorum.

Gidip istersen verir büyük ihtimalle. Fakat eğer kardeşin derste arkadaşlarıyla oynuyorsa alır tabii öğretmen. Ama dediğim gibi gidip istersen verecektir.

Yasak olan futbol kartları değil ders içinde dersi dinleyeceği yerde çıkarıp onlarla oynadıysa alır. Gidersen alırsın. Bir daha derste oynamasın bir uyar gardaşını.

Gidip almanız gerek hoca kardeşinizi seviyorsa verebilir bir sorun kardeşinize hoca onu seviyorsa eğer verir diye düşünüyorum eğer sevmiyorsa(yani favori öğrencisi gibi değilse)gidip isteyip almanız gerek en fazla bir daha yapma der diye düşünüyorum.

Derste oynamamış kalemliğinden görüp almış kendisi istese alamaz mı?

Derste oynamamış kalemliğinden görüp almış kendisi istese alamaz mı?

Kardeşinin korktuğu için yalan söylemesini göz ardı edersek öğretmen başka sınıflarda çocukların o kartlar üzerinden şans oyunları oynadığını görmüş olabilir. Kendi isterse alıp alamayacağı hocaya bağlı ben geri verirdim.

Geri
Yukarı