Galatasaray'dan açıklama "Herkes farkında!"

Makaleler
19
Yer
Çankaya, Ankara
Şu sıralar Galatasaray'ın resmî Twitter hesabı hakem hataları, çifte standart konulu bir açıklama yaptı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Galatasaraylıyım. Yahu bir kere de milyonlarca lira maaş ödediğiniz oyuncuları eleştirin. Yeter artık sıkıldım bu her mağlubiyetten sonraki hakem veryansınlarından..
Hocam yazı, hakem(!) bozması bir herifin oyuncularımıza hakaret etmesi ile ilgili.
(Dalgınlıkla A1 Türkçesi ile yazmışım kusura bakmayın.)

Galatasaraylıyım. Yahu bir kere de milyonlarca lira maaş ödediğiniz oyuncuları eleştirin. Yeter artık sıkıldım bu her mağlubiyetten sonraki hakem veryansınlarından..
Bu maçtan bağımsız bir olay. Oyuncuları eleştirmek başka şey, maçın hakeminin oyuncularla girdiği diyalog başka şey.

Az önce eve gelirken radyoda dinledim olayı biliyorum ama bu operasyon muhabbetleri, hele bir başkanın “Fenerbahçe ile nasıl dost olabiliriz?” gibi kutuplaştırıcı bir açıklaması falan soğudum.
Saha dışında olan yapıcı adımlara sıcak bakıyorum.

Birkaç maçtır kasıtlı bir şekilde abartılı söylemler verildiğini düşünüyorum. Ligde kötüyüz Avrupa'da iyiyiz TFF bizi doğruyor bahanesine sığınıyorlar. Ama Avrupa'da oynadığı oyunu ligde göremiyorum ben. Bu arada bazı maçlarda hakemlerin GS aleyhine küçük-büyük hataları da yok değil. Çok da haksız değiller.

Birkaç maçtır kasıtlı bir şekilde abartılı söylemler verildiğini düşünüyorum. Ligde kötüyüz Avrupa'da iyiyiz TFF bizi doğruyor bahanesine sığınıyorlar. Ama Avrupa'da oynadığı oyunu ligde göremiyorum ben.

Marsilya'ya 4 atıp Malatya'ya gol atamamak gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı