GameGaraj'da satılan Dark 5A-RTX 4060 sistem alınır mı?

AMD Ryzen 5 7600.
AMD Radeon RX 7700.
B550 veya X570 çipsetli anakart.
16 GB (2x8GB) DDR4 3200MHz veya daha yüksek.
1TB NVMe M.2 SSD.
650W veya 750W 80+ Bronze veya Gold.
Mid-Tower ATX kasa.
Artı soğutma.
Ortalama 30 bin liraya böyle bir kasa toplarsın.

Yani bu önerdiğim kasa ufak bir artı maliyet tutar ama bu dediğin sistemden gayet daha iyi performans alırsın. Sen bilirsin dostum. İstersen bir fiyat araştırması yap. Belki dediğin fiyatlara bulabilirsin.

DDR4 sistem toplamışsınız performans diyorsunuz güldürdünüz 🤣 🤣 30 bin TL'ye çıkarsa bu sistemi alır zaten direk değişik değişik öneriler yapmışsınız.

Neden NVIDIA istiyorsun? Sebebi nedir ona göre yorum yapayım. Ayrıca 29k'ya falan 4060Ti'lı sistem var.
Hocam DLSS 3.0 ve ray tracing için istiyorum ve bütçe olarak çıkabilceğim maksimum yer 27k(ki o bütçeye de zar zor çıkıyorum). normalde zaten DDR4 bir sistem alıcaktım 4060lı ama bu sisteme denk gelince bir kaç özelleştirmeyle iyi gibi göründü bana danışmak istedim. Ve donanım konusunda çok detaylı bir bilgiye sahip değilim o yüzden temkinli ilerlemek istiyorum. Teşekkürler..

En fazla 27k ise mecbur böyle alacaksın.
1715874414123.png

Hiç mi bütçe çıkmaz hocam 30k için? Arada gerçekten fark var çok fazla 7700XT ile. Ben olsam bu bütçede hayatta almam yani bu sistemi. Ordan burdan toplar parayı, yine de 7700XT'li olanı alırım.

Son düzenleme:
Hocam DLSS 3.0 ve Ray Tracing için istiyorum ve bütçe olarak çıkabileceğim maksimum yer 27k(ki o bütçeye de zar zor çıkıyorum). Normalde zaten DDR4 bir sistem alacaktım 4060'lı ama bu sisteme denk gelince birkaç özelleştirmeyle iyi gibi göründü bana danışmak istedim. Ve donanım konusunda çok detaylı bir bilgiye sahip değilim o yüzden temkinli ilerlemek istiyorum. Teşekkürler.

Bak acele etme biraz daha ekle üstüne daha iyi bir şey al. Bu parayı vermek mantıklı değil bu sisteme.

En fazla 27k ise mecbur böyle alacaksın.
Eki Görüntüle 2196985

Hiç mi bütçe çıkmaz hocam 30k için? Arada gerçekten fark var çok fazla 7700XT ile. Ben olsam bu bütçede hayatta almam yani bu sistemi. Ordan burdan alır yine de 7700XT'li olanı alırım.
Hocam valla keşke çıksa ama zaten zorlayarak ordan burdan 27k ya ulaşabiliyorum zaten. Teşekkür ediyorum yorumunuz için.

Bak acele etme biraz daha ekle üstüne daha iyi bir şey al. Bu parayı vermek mantıklı değil bu sisteme.
Anladım teşekkürler. zaten bunu alamazsam DD4 bir sistem alıcam şu an acil bilgisayar almam gerekiyor o yüzden biraz acele karar vermem lazım.

Hocam valla keşke çıksa ama zaten zorlayarak ordan burdan 27k ya ulaşabiliyorum zaten. Teşekkür ediyorum yorumunuz için.

Anladım teşekkürler. zaten bunu alamazsam DD4 bir sistem alıcam şu an acil bilgisayar almam gerekiyor o yüzden biraz acele karar vermem lazım.
İmkansızsa o zaman bari DDR5 7500F'li sistemi görselde attığım gibi alın. Yanına da soğutucuyu. İleride sadece ekran kartı değiştirirsiniz bütçe el verince.

Geri
Yukarı