Gbox güvenilir mi?

wruno967

Hectopat
Bu hafta MatePad Air aldım. Gbox konusunda kafama takılan birkac şey var. Öncelikle bu uygulama Huawei tarafından yapılan veya desteklenen bir uygulama mı? Bu uygulamanın çalışma prensibi nedir? Örnegin kendi hesabımla tabletten giris yaptığımda hesabıma Xiaomi 11 Lite 5G ne olarak yansıyor. Tabii ki Huawei yazmasını beklemiyordum fakat bu durum bildigim kadarıyla emulator mantıgıyla calısıyor. Yani hangi cihazın ustunden kullanıyorsam arka plandan istedigi zaman girip bilgilerime dogrulama sifre vs kullanmadan erisebilecegi anlamınamı geliyor? Şu zamana kadar hiçbir yerde bu tip sorun yaşayan birini okumadım ama yine de şüphelenmiyor degilim. Son olarak tabletimde telefonumda aynı hesaba baglı, tablete Gbox'tan ne indirsem telefonumada iniyor. Bunun çözümü bilen var mı? Simdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Huaweinin kendi uygulaması değil. Bence pekde güvenilir değil ben hiç indirmedim bende Huawei cihaz kullanıyorum.

Tabletten ve Huawei'den memnun musunuz?
Bir inceleme yapsanız veya öneriyorum önermiyorum tarzı yorum yapsanız güzel olur hocam.

Tabletten ve Huawei'den memnun musunuz?
Bir inceleme yapsanız veya öneriyorum önermiyorum tarzı yorum yapsanız güzel olur hocam.

Ben klavye mouse kalem beraber satın aldım. İlk 1-2 ay ben kullandım daha sonra babamın ihtiyacından dolayı genel olarak o kullanıyor şu an. Rakibi degil ama (aldıgım aksesuarların Apple versiyonlarını dahil ederseniz hemen hemen aynı fiyata geliyor belki o sekilde rakip olarak degerlendirilebilir) sadece iPad 9 kullandıgım icin ona göre kıyaslama yapmam gerekirse geçiş yaptıktan sonra cok zevk aldıgım bir cihaz oldu. Ozellikle 144 Hz olması baslıca alma sebeplerimdendi. Klavye mouse kullanımı gayet rahat sorunsuz. Air modelinde klavye ayrılabildiginden dolayı laptop gibi ekranı diledigin kadar uzaga alarak kullanabiliyorsun gozunde problem olanlar icin onemli bir özellik. Kalemi PDF uzerinde soru cozmek icin almıstım, ilk 1-2 ay kullandım daha sonra ders calısmayı bıraktıgım icin kalemi kullanmıyorum uzun suredir. Baska kalem kullanmadıgım icin karsılastırma yapamıyorum fakat benim isteklerimi özellikle hissiyat konusunda fazlasıyla karsıladı. 1. nesil Apple kalem kullanmıs bir arkadasımda bu kalemin daha iyi oldugunu belirtti. Gbox konusunda genel olarak bır sıkıntı yaşamadım istedigim uygulamaları kullanabiliyorum. Cok cok nadir olarak senkronizasyon sorunları olabiliyor gbox kullanırken fakat cık gır yapıyorsunuz (2-3 saniyenizi alıyor) duzeliyor. Bana kalırsa bir sorun olarak görmüyorum bu durumu. Bir saatten az sürede şarjını doldurabiliyorsunuz diye hatırlıyorum, yogun kullananlar icin cok iyi. Onun haricindede şu an aklıma bir şey gelmedi. Merak ettigin bir kısım varsa sorabilirsin. Bir daha tablet alacak olsam yine bunu alırdım. Başarılı bir ürün oldugunu dusunuyorum.

(Son olarak tabletimde telefonumda aynı hesaba baglı, tablete Gbox'tan ne indirsem telefonumada iniyor. Bunun çözümü bilen var mı? ) bu sorunuda uygulamayı indirirken bi çentik var ona tıklayıp telefonun tikini kaldırınca sorun cozuldu. bi kere yaptım daha sonra kaydetti her seferinde yapmak durumunda kalmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı