Ghost of Tsushima CD key Türkiye'de geçerli mi?

SemperFidelis

Hectopat
Yer
Adana
Selamlar. Ghost of Tsushima CD key alacağım. Ancak kafamı karıştıran bir husus var. Kimi sitelerde Türkiye'de geçerli olmadığı yazarken kimi sitede Türkiye'de geçerli olduğu yazıyor. Aşağıdaki sitelerden birinden almayı planlıyorum ancak aktivasyon konusunda kafam karıştı. Global key alacağım.

Aldığın sitede aktive olur diyorsa şansını deneyebilirsin ama aktive olmama ihtimali de var, aktive olmaz diyorsa satın alma. Global keylerin aktive olması lazım.

Kinguin ve Eneba'da da aktif edilemeyeceği yazıyor ancak cdkeys.com adlı sitede aktif edilebileceği yazıyor.

Satıcı önemli iyice sitede araştırın yoksa gamivo bakın olmadı en son sizin attığınız sitede satın alırsınız.

Daha güvenilir istiyorsan Epic Games üzerinden al 1500TL.

Satıcı önemli iyice sitede araştırın yoksa gamivo bakın olmadı en son sizin attığınız sitede satın alırsınız.

Daha güvenilir istiyorsan Epic Games üzerinden al 1500TL.
Hocam Gamivo'da da aktif edilebileceği yazıyor. Epic Games'te satıldığını bilmiyordum. Amacım oyunu olabildiğince ucuza almak.

Hocam Gamivo'da da aktif edilebileceği yazıyor. Epic Games'te satıldığını bilmiyordum. Amacım oyunu olabildiğince ucuza almak.

Epic Games üzerinden alın bence eğer platform değil oyunu oynayayım diyorsanız en iyi seçenek Epic Games, perşembe günü büyük bir indirim olacak deniyor aynı gün Ghost of Tsushima çıkacak bekleyin eğer kupon verirlerse o gün Epic Games üzerinden Ghost of Tsushima 1500TL'den daha ucuza alabilirsiniz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı